M3 - ERKEKLER

Pos Full Name Team Didim Eğirdir Kuşadası Total
1 TAHA EREN COSGUN CELPA SPOR KULUBU 9.000,0 9.000,0 9.000,0 18.000,0
2 TURKER KEMAL KIYAK CELPA SPOR KULUBU 8.970,0 8.982,0 8.972,0 17.954,0
3 ARDA ARACI IZMIR MODERN GSIM KUL 8.944,0 8.970,0 8.982,0 17.952,0
4 BAHRI DAGCI ANTALYA TRIATLON SPOR 8.960,0 8.967,0 17.927,0
5 ENES KAYA ANTALYA TRIATLON SPOR 8.963,0 8.948,0 8.947,0 17.911,0
6 EGE KIZILELMA IZMIR MODERN GSIM KUL 8.897,0 8.947,0 8.949,0 17.896,0
7 ALI BERK DELIBALTA IZMIR MODERN GSIM KUL 8.911,0 8.897,0 8.952,0 17.863,0
8 EMIR ISIL IZMIR MODERN GSIM KUL 8.903,0 8.944,0 8.833,0 17.847,0
9 DOGUKAN BARIS KAZANAN IZMIR MODERN GSIM KUL 8.904,0 8.934,0 8.836,0 17.838,0
10 MEHMET EGE BAKIS KUSADASI BELEDIYESPOR 8.923,0 8.877,0 17.800,0
11 KAAN ENGIN BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.839,0 8.914,0 8.848,0 17.762,0
12 BURAK SOYLEMEZ BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.884,0 8.873,0 17.757,0
13 BAHADIR FURKAN OZERKISI BALIKESIR GENCLIK SPOR 8.828,0 8.900,0 8.804,0 17.728,0
14 BERGE EGE GENCSOY IZMIR MODERN GSIM KUL 8.788,0 8.852,0 8.871,0 17.723,0
15 KUZEY KIRCA SAKARYA TURK TELEKOM 8.873,0 8.846,0 17.719,0
16 MERT DERIN ALSANCAK SU SPORLARI 8.702,0 8.882,0 8.816,0 17.698,0
17 YAVUZ SEBER BALIKESIR BUYUKSEHIR 8.828,0 8.841,0 8.798,0 17.669,0
18 HUSEYIN ONAY ANTALYA TRIATLON SPOR 8.841,0 8.816,0 17.657,0
19 EGE KARAKUS ALTAY SPOR KULUBU 8.739,0 8.858,0 8.780,0 17.638,0
20 EMIR COSKUNSEVEN ALSANCAK SU SPORLARI 8.678,0 8.819,0 8.815,0 17.634,0
21 MERTCAN SENGUL IZMIR MODERN GSIM KUL 8.771,0 8.846,0 8.786,0 17.632,0
22 ENIS COSKUNSEVEN ALSANCAK SU SPORLARI 8.727,0 8.837,0 8.787,0 17.624,0
23 METIN PASA YILMAZ DEMIR ADIMLAR SPOR KU 8.676,0 8.821,0 8.801,0 17.622,0
24 DEMIR DOGAN YUZ BIN KOS SK 8.704,0 8.805,0 8.801,0 17.606,0
25 MERT ERTAN CESUR BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.749,0 8.815,0 8.777,0 17.592,0
26 ARDA AYDIN BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.732,0 8.836,0 8.625,0 17.568,0
27 EFIM BALALAESHNIKOV ANTALYA TRIATLON SPOR 8.832,0 8.728,0 17.560,0
28 FARUK EMRE AYBAR BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.673,0 8.767,0 8.774,0 17.541,0
29 IBRAHIM TOPRAK ARDIC ANTALYA TRIATLON SPOR 8.778,0 8.755,0 17.533,0
30 EGE CAHAN BALIKESIR BUYUKSEHIR 8.742,0 8.713,0 17.455,0
31 ABDUSSAMED AFINDI ALSANCAK SU SPORLARI 8.615,0 8.807,0 8.585,0 17.422,0
32 DENIZ OZLEYEN FERDI 8.627,0 8.725,0 8.658,0 17.383,0
33 ARDA ERYILMAZ KUSADASI BELEDIYESPOR 8.605,0 8.730,0 17.335,0
34 YUSUF AKTURK BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.549,0 8.675,0 8.430,0 17.224,0
35 HAMZA EFE LEVENT IZMIR MODERN GSIM KUL 8.626,0 8.595,0 8.562,0 17.221,0
36 ISMAIL YIGIT ALSANCAK SU SPORLARI 8.497,0 8.603,0 8.444,0 17.100,0
37 YAVUZ DAGLAR BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.498,0 8.596,0 17.094,0
38 YAMAC OZCELIK IZMIR ATLANTIS GENCLIK VE SPOR KULUBU 8.356,0 8.581,0 16.937,0
39 YASIN AYDOGDU BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU 8.549,0 8.334,0 16.883,0
Hesaplama Bilgileri:
  • Toplam Puanlı Yarış Sayısı: 3
  • En Yüksel Puanların Hesaplandığı Yarış Sayısı: 2