YAS GRUBU - KADINLAR - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
AISENUR ACAR - ID: 36 ORTAKCI SPOR KULUBU GENC - KADINLAR - A Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 2 01:11:37
Kuşadası 2 01:17:46 8964
Avlu Balıkesir 2 01:15:12 8954
Balkan Sampiyonasi 3 01:11:40
Eğirdir 2 01:09:32 8976
Didim 2 01:14:22 8963
Alanya 4 01:15:18 8934
ARZU KORKMAZ - ID: 102 PAN DAGCILIK VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:36:05 8487
Avlu Balıkesir 6 01:32:57 8763
ASLI DIKICI - ID: 103 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:41:52
ASLI SIMAY YAZICI - ID: 104 JANDARMA GUCU SPOR KL YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 1 02:32:41
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:37:25 8940
Kuşadası 2 01:23:31 8985
Balkan Sampiyonasi 4 01:22:05
Eğirdir 3 02:54:42 8888
Didim 1 01:25:19 9000
Alanya 1 01:23:19 9000
AYSEGUL NARIN - ID: 133 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:59:07 9500
Kuşadası 3 01:53:26 8663
Balkan Sampiyonasi 2 01:39:57
AYSEGUL OVUNC - ID: 134 PAN DAGCILIK VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:46:50 8394
Avlu Balıkesir 3 01:40:32 8682
AYSIN OZER BASKIR - ID: 137 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:21:36
BASAK SAYAR - ID: 157 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:43:06
BEGUM FERAN - ID: 165 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:51:03 9263
Kuşadası 2 01:34:11 8797
Balkan Sampiyonasi 3 01:25:28
Eğirdir 2 02:59:04 9270
Didim 2 01:29:11 8943
Alanya 2 01:30:00 8970
BEGUM OZUEKREN KASAPOGLU - ID: 166 ITU GVO YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:27:26 9500
Kuşadası 1 01:18:59 9000
Balkan Sampiyonasi 1 01:15:35
Eğirdir 1 02:33:12 9500
Didim 1 01:18:54 9000
Alanya 1 01:17:23 9000
BEGUM SIRTIOGLU - ID: 1154 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:44:00 8503
BERNA SOLAK - ID: 183 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:30:54
BERRAK IRMAK - ID: 186 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:23:27 8866
Balkan Sampiyonasi 2 01:17:22
Eğirdir 2 02:34:42 9455
Didim 2 01:20:52 8941
Alanya 2 01:19:28 8937
BUKET ARIDURU - ID: 1278 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 4 01:42:30
BURCU SIMSIR SARIALP - ID: 221 ANKYRA SK YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:53:16 8584
Kuşadası 4 01:34:02 8765
Avlu Balıkesir 15 01:34:04 8558
Didim 4 01:34:45 8647
Alanya 3 01:38:53 8465
BUSRA DASTAN - ID: 225 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Didim 3 01:41:29 8515
BUSRA ILHAN - ID: 226 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:48:42
CANA OYMAN - ID: 1157 BABAESKI YAS GRUBU - KADINLAR - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:49:53 8769
CENNET TEKER - ID: 250 ANTALYASPOR YAS GRUBU - KADINLAR - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 03:06:55 9266
Kuşadası 1 01:42:12 9000
Balkan Sampiyonasi 1 01:38:37
Eğirdir 1 03:16:49 9500
Didim 1 01:40:56 9000
CEREN ANGILI - ID: 251 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya 1 01:26:20 9000
CEREN SAHIN - ID: 1257 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:55:07 8669
CIGDEM KALAYCIOGLU - ID: 262 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 03:06:01 9038
Balkan Sampiyonasi 4 01:33:40
Eğirdir 4 03:10:02 8313
Alanya 2 01:33:47 8776
CIGDEM TEKER - ID: 263 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:33:53 8553
Balkan Sampiyonasi 5 01:29:28
Eğirdir 8 02:59:53 8699
Didim 21 01:35:19 8507
CORALINE CHAPATTE - ID: 270 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:57:03 8611
Avlu Balıkesir 4 01:30:56 8824
Eğirdir 9 03:00:40 8676
Didim 19 01:33:50 8552
Alanya 5 01:30:23 8610
DEENA PATEL - ID: 1259 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 03:06:30 9024
DENIZ VURAL - ID: 299 SASFIT YAS GRUBU - KADINLAR - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
DIDEM DOGRUOL - ID: 306 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
DILAN HEKIMOGLU - ID: 309 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:43:23 8880
Kuşadası 1 01:26:12 9000
Balkan Sampiyonasi 3 01:21:43
Didim 2 01:26:53 8883
Alanya 2 01:22:33 8955
DILARA USTEL - ID: 312 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 15 01:42:36
Eğirdir 12 03:44:18 7367
DILEK KURT - ID: 313 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 4 01:44:40 8558
Balkan Sampiyonasi 7 01:46:54
Didim 6 01:50:23 8240
EBRU YILMAZ - ID: 337 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 3 01:25:17
Avlu Balıkesir 3 01:52:00 8087
Didim 4 01:48:08 8315
ECE CALP - ID: 340 IZMIR ATLANTIS GENCLIK VE SPOR KULUBU ELIT - KADINLAR Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:08:40 8995
Avlu Balıkesir 1 01:12:45 9000
Balkan Sampiyonasi 3 01:07:29
Eğirdir 1 02:14:03 9500
Didim 3 01:08:24 8951
EGEM SENA KORKUT - ID: 372 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:38:14 9176
Kuşadası 3 01:26:35 8772
Avlu Balıkesir 1 01:25:04 9000
Eğirdir 3 02:40:47 9272
Didim 7 01:26:24 8775
EKIN POLAT - ID: 376 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 16 01:30:46 8644
ELIF KARAGOZ BAGCILAR - ID: 389 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:39:17
ELIF NUMANOGLU - ID: 393 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 1 01:29:40 9000
ESRA DENIZ TARHAN - ID: 480 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 03:37:57 7776
Alanya 4 01:50:03 8331
ESRA YILDIRIM NESIL - ID: 483 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:30:52
FATMA KOSTAK - ID: 495 HIRASPOR YAS GRUBU - KADINLAR - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:43:09 9500
Kuşadası 1 01:27:26 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:22:24
Eğirdir 1 02:51:25 9500
Didim 1 01:27:17 9000
Alanya 1 01:29:00 9000
G. DENIZ SALPAR - ID: 510 YESILYURT SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 01:19:22
Eğirdir 4 02:45:02 9145
Alanya 3 01:23:07 8828
GIZEM UNVER - ID: 514 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:44:05 8859
Balkan Sampiyonasi 4 01:24:21
Eğirdir 4 03:01:45 8646
Didim 3 01:29:36 8802
GOKCE BAYRAK - ID: 517 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Didim 3 01:30:50 8933
GONCA GUN - ID: 528 NAZILLI BISIKLET, TRIATLON VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:37:01 8675
Didim 6 01:37:43 8558
GULCE OZTUNA - ID: 532 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 01:44:35
Eğirdir 3 03:46:45 7840
Didim 3 01:51:51 8263
GULFEM SISMANOGLU - ID: 533 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:56:39 9319
Avlu Balıkesir 2 01:32:14 8709
Balkan Sampiyonasi 3 01:26:11
Eğirdir 2 02:52:16 8846
Didim 2 01:29:08 8984
GULRU UYANIR - ID: 534 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 16 01:52:56
GUNCE TOPAL - ID: 1168 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:57:45 8040
HALE DALDAL - ID: 551 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 03:18:21 8668
Eğirdir 5 03:27:18 7795
Didim 5 01:51:32 8312
HARIKA HOSGOZ - ID: 562 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:47:56 8885
Kuşadası 4 01:29:05 8697
Eğirdir 5 02:51:38 8947
Didim 11 01:27:53 8730
HEDIYE TAMA - ID: 575 ANTALYASPOR YAS GRUBU - KADINLAR - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 03:25:21 8713
Avlu Balıkesir 1 01:46:11 9000
Balkan Sampiyonasi 3 01:47:18
Didim 2 01:52:26 8655
IREM KOCAK - ID: 615 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 39 02:08:59 7497
ISIL TEKCAN - ID: 621 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 2 02:55:17
Alanya 3 01:35:45 8717
ITIR UYSAL - ID: 630 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:32:40 9082
Balkan Sampiyonasi 2 01:18:22
Eğirdir 1 02:34:18 9500
ITIR UZ - ID: 631 PAN DAGCILIK VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 01:25:45 9000
Avlu Balıkesir 1 01:22:32 9000
JOHANNA VENALAINEN - ID: 1262 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 03:31:41 7964
JULIA GULSEN TOKAC - ID: 1258 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:50:38 9500
KATERINA SAPARI - ID: 648 FERDI ELIT - KADINLAR Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:11:37
Balkan Sampiyonasi 6 01:13:14
LALE YILDIZ - ID: 674 ARKAS CESME YELKEN KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 32 01:45:37 8198
Alanya 7 01:40:51 8296
MEHTAP DEMIRCIOGLU - ID: 716 SAKARYA GENCLIK MERKE YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:27:10
Eğirdir 4 03:15:26 8266
MELIKE YILMAZ - ID: 720 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - KADINLAR - B Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 1 01:08:40
Kuşadası 1 01:16:35 9000
Avlu Balıkesir 1 01:15:00 8960
Eğirdir 3 01:12:48 8878
Didim 4 01:21:03 8763
Alanya 2 01:15:31 8928
MELTEM MERVE BICER - ID: 1303 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
MERVE AYBUKE SEN - ID: 741 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:19:21
MERVE KAYNAR - ID: 743 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:18:38
Eğirdir 1 02:33:18 9500
MERVE ONLER - ID: 1182 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:36:40 9082
Kuşadası 3 01:28:23 8934
MINE IKICAN KORTEL - ID: 1183 ALACATI SALI BISIKLET YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:56:09 8114
NERMIN FENMEN - ID: 806 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Alanya 1 01:51:46 9000
NESLIHAN GUMUS - ID: 807 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:43:06
NEVSIN MENGU - ID: 810 ANKYRA SK YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:53:16 8725
Avlu Balıkesir 5 01:32:16 8784
Balkan Sampiyonasi 9 01:31:14
NIHAL CELIK - ID: 813 MARATONIST YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 3 01:30:27 8838
Balkan Sampiyonasi 6 01:30:05
Eğirdir 7 02:59:14 8719
Didim 23 01:36:24 8475
Alanya 8 01:58:34 7764
NILUFER YALINPALA - ID: 820 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 9 01:27:29 8742
Alanya 4 01:29:44 8629
NUKET BODUR KIRAN - ID: 830 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 24 01:36:24 8475
OYKU VALUNYA - ID: 882 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:48:09 8618
Avlu Balıkesir 2 01:29:25 8764
Balkan Sampiyonasi 5 01:22:36
Didim 2 01:27:42 8928
Alanya 2 01:28:10 8854
OZENC AYGUN - ID: 888 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 11 01:35:58
Didim 30 01:41:31 8321
OZENC YUKSEL - ID: 1191 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:34:05 8763
OZGE UZUN - ID: 890 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:27:11 9247
Kuşadası 1 01:23:01 9000
Avlu Balıkesir 1 01:21:34 9000
Balkan Sampiyonasi 3 01:19:42
Eğirdir 2 02:42:29 9254
OZGUL DIZMAN - ID: 891 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 03:03:22 9118
Balkan Sampiyonasi 5 01:37:14
OZLEM CARIKCIOGLU - ID: 1192 ARAMA KURTARMA SPOR KULUBU DERNEGI YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
PELIN PELIS - ID: 903 ANTALYASPOR YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 3 02:55:05 8762
Didim 4 01:32:26 8885
PINAR ARPINAR - ID: 905 ODTU SK YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:14:41
Eğirdir 1 02:30:29 9500
PINAR POHRENK - ID: 906 DEMIR ADIMLAR SPOR KU YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:55:00 9065
Kuşadası 4 01:44:49 8454
Balkan Sampiyonasi 5 01:32:35
Eğirdir 3 03:00:11 9065
Alanya 2 01:31:43 8881
REYHAN MENGI - ID: 918 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 27 01:39:57 8368
REYHAN SAHBAZOGLU - ID: 919 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 01:19:46
Alanya 6 01:31:43 8570
SALIHA YUKSEL TAMA - ID: 931 ANTALYASPOR YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:50:38 8804
Avlu Balıkesir 2 01:28:29 8897
Didim 14 01:29:21 8686
SECIL CONKAR - ID: 1194 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:44:56 8424
SEDA KANSUK - ID: 940 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:42:32
Didim 5 01:49:55 8254
SEDA KARAK - ID: 1279 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
SEDA UZUN AYDIN - ID: 941 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:40:16
Didim 5 01:35:43 8618
SELCAN HATTISARI - ID: 1198 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 01:46:43 8384
SELDA SADI - ID: 949 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:44:00
SELEN ERYUCE - ID: 950 ANKYRA SK YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:40:30 9500
Kuşadası 1 01:26:38 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:23:15
Eğirdir 1 02:45:42 9500
Didim 1 01:25:04 9000
SEMIHA BEKIL - ID: 958 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 03:22:55 7835
Balkan Sampiyonasi 14 01:41:06
Didim 33 01:46:35 8169
SENEM ARIKAN - ID: 964 SASFIT YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:59:25 8932
Avlu Balıkesir 1 01:29:57 9000
Balkan Sampiyonasi 4 01:29:21
Eğirdir 4 03:07:44 8839
Didim 4 01:38:35 8594
Alanya 3 01:41:10 8597
SENGUL NALCI TUMER - ID: 965 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:40:07 8978
Kuşadası 2 01:27:30 8961
Balkan Sampiyonasi 2 01:21:32
Eğirdir 3 02:52:27 8925
SERA SAYAR - ID: 1263 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:18:45 9500
SERMIN KAPUCU - ID: 982 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:50:29 9200
Kuşadası 2 01:31:31 8853
Avlu Balıkesir 2 01:31:00 8968
Balkan Sampiyonasi 3 01:23:45
Eğirdir 2 02:52:05 9308
Didim 3 01:29:12 8876
SEYMA OZDEMIR - ID: 991 ANTALYASPOR YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 03:13:55 8105
Kuşadası 7 01:52:16 8001
Eğirdir 10 03:23:49 7981
SIBEL KARABULUT - ID: 994 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:32:26
SINEM KORULAR - ID: 1261 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 03:18:14 8368
SUNA YILMAZ - ID: 1019 ANKYRA SK YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:32:03 8837
Didim 2 01:25:46 8979
Alanya 1 01:27:45 9000
TAINA SIRONEN - ID: 1260 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 03:10:21 8604
TATIANA VUKOLOVA - ID: 1027 ANTALYASPOR YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:49:45 8830
Eğirdir 6 02:55:59 8816
Didim 18 01:32:59 8577
TUGBA ISIKCI - ID: 1036 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 13 01:40:58
TUGCE AYDIN YAYLA - ID: 1037 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 01:33:16
TUGCE KAYGUSUZ - ID: 1210 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:47:47 8257
TULIN OKYAY - ID: 1040 GAZIEMIR BELEDIYESI ATLETIZM SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 2 01:25:06
Didim 1 01:28:37 9000
VIRGINIE ARSLAN - ID: 1077 ANKYRA SK YAS GRUBU - KADINLAR - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:22:44 9500
Avlu Balıkesir 1 01:19:21 9000
Eğirdir 2 02:36:41 9398
Didim 1 01:23:00 9000
Alanya 1 01:21:04 9000
YADE TLABAR - ID: 1088 MARATONIST YAS GRUBU - KADINLAR - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 12 01:38:38
Eğirdir 11 03:24:13 7969
Didim 31 01:44:07 8243