YAS GRUBU - ERKEKLER - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ABDI KURT - ID: 3 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 29 01:44:22
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 44 02:45:27 8157
Kuşadası 19 01:24:19 8422
Avlu Balıkesir 13 01:21:56 8655
Eğirdir 35 02:56:57 8412
Didim 23 01:19:05 8643
Alanya 29 01:30:54 8189
ABDULKADIR DOKUMACI - ID: 4 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 15 02:54:05 8158
ABDULKERIM TASDEMIR - ID: 1145 DEMIR ADIMLAR SPOR KU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 15 02:36:56
Kuşadası 17 01:21:33 8505
ABDULLAH KARAGOL - ID: 8 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 51 01:29:49
ABDURRAHMAN CAVDAR - ID: 10 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 4 01:14:09 8819
ABDURRAHMAN DEMIR - ID: 11 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 41 01:22:58
Didim 25 01:20:37 8597
Alanya 25 01:21:03 8484
ADIL UCARCI - ID: 1302 ANTALYA TRIATLON SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 24 01:33:16
ADNAN ERIM - ID: 15 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 4 02:47:28 9054
Didim 3 01:18:26 8974
ADNAN ONAR - ID: 16 BARIDA GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 23 01:20:07
Eğirdir 15 02:43:33 8699
ADNAN SEDEF - ID: 17 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 26 02:55:52 8040
Kuşadası 19 01:34:59 8254
Balkan Sampiyonasi 35 01:29:58
Eğirdir 23 03:11:26 7863
Didim 23 01:27:03 8389
Alanya 13 01:29:28 8450
AHMET AYDAR - ID: 19 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 22 01:40:36 7934
Didim 29 01:48:28 7703
AHMET BENGOZ - ID: 20 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 8 01:10:58
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 24 02:25:11 8765
Balkan Sampiyonasi 19 01:14:34
AHMET BERBER - ID: 1223 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 02:24:19 9005
AHMET CELIK - ID: 23 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 01:25:36 8448
Balkan Sampiyonasi 13 01:25:43
Eğirdir 8 03:13:34 7611
AHMET CENGIZ - ID: 24 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:31:21 8276
Didim 10 01:35:03 8142
AHMET FARUK GORGUN - ID: 27 BALIKESIR DORUK SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 22 03:06:49
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 38 03:01:25 7892
Balkan Sampiyonasi 42 01:27:59
Didim 34 01:31:22 8296
AHMET GOKALP DEMIRCAN - ID: 28 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 01:20:07 8614
Balkan Sampiyonasi 17 01:17:33
Eğirdir 14 02:46:45 8455
Didim 19 01:21:03 8606
AHMET KAMIL UZUNOK - ID: 1146 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 01:34:04 8194
AHMET KARAMAN - ID: 1296 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
AHMET KURSAD CANAKCI - ID: 30 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 19 01:18:56
AHMET MELIH ISIKCI - ID: 31 BALIKESIR DORUK SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:36:38
Eğirdir 5 02:53:07 8885
Didim 6 01:24:56 8779
Alanya 4 01:30:50 8641
AHMET SELIM SENOK - ID: 1281 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
AHMET SIMSEK - ID: 33 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya 5 01:17:59 8825
AHMET TUGAY - ID: 34 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 29 01:42:24 7928
AKAY KUCUK - ID: 37 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 01:46:29 8004
Balkan Sampiyonasi 26 01:36:11
AKIF KURFEYIZ - ID: 38 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 27 01:35:53 8075
Didim 37 01:30:05 8313
AKIF SALI - ID: 39 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 5 01:13:17 8737
Balkan Sampiyonasi 10 01:13:11
Didim 10 01:13:01 8767
Alanya 12 01:15:04 8699
AKIN BAGCILAR - ID: 40 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 46 01:25:23
ALI BIDI - ID: 49 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 70 - 74 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 03:15:24 8499
Balkan Sampiyonasi 1 01:49:52
Eğirdir 1 03:35:10 9500
Didim 1 01:41:37 9000
Alanya 1 01:40:35 9000
ALICAN AYANLAR - ID: 1244 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 31 02:47:57 8296
ALICAN YALCIN - ID: 63 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:17:30 8627
Balkan Sampiyonasi 9 01:12:59
Didim 13 01:15:27 8694
Alanya 11 01:14:12 8725
ALI IHSAN OZGUR CILINGIR - ID: 51 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 01:25:41 8628
Avlu Balıkesir 4 01:23:28 8737
ALI IHSAN OZTURK - ID: 52 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 16 02:36:12 8630
Kuşadası 13 01:22:48 8620
Eğirdir 14 02:42:12 8740
Didim 16 01:22:12 8534
Alanya 9 01:19:57 8735
ALI KARADENIZ - ID: 53 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
ALI KARAKAS - ID: 1231 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 02:24:25 8788
ALI RIZA BILAL - ID: 58 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 9 02:33:37 8997
ALI TILABAR - ID: 59 MARATONIST YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 23 01:20:21
Eğirdir 11 02:42:50 8572
Didim 25 01:23:07 8544
ALI UCTAS - ID: 60 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:18:55
Eğirdir 7 03:00:15 8010
ALI VOLKAN OZLUK - ID: 61 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 37 01:25:23
ALP AVNI YELKENBICER - ID: 67 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 30 01:18:34
Eğirdir 22 02:41:06 8888
ALPER ADAS - ID: 69 ANTALYA TRIATLON SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 4 02:15:42
Alanya 5 01:12:06 8814
ALPER AKCAN - ID: 70 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya 7 01:16:30 8682
ALPER ATAKER - ID: 71 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 37 01:32:55
ALPER DALDAL - ID: 72 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 22 02:33:58 8715
Eğirdir 23 02:49:52 8361
Didim 29 01:25:13 8481
ALPER DENIZ - ID: 73 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:19:08 8981
Kuşadası 4 01:11:43 8800
Avlu Balıkesir 4 01:12:58 8747
Balkan Sampiyonasi 6 01:10:57
Eğirdir 7 02:31:01 8850
Didim 7 01:11:57 8799
Alanya 8 01:12:32 8775
ALPER DOGAN - ID: 1298 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 19 01:24:19
ALPER SEVIMLI - ID: 1148 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 30 02:47:24 8312
Kuşadası 28 01:32:29 8243
ALPTEKIN BASKIR - ID: 76 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 16 01:17:21
ALPTUG OZER - ID: 1149 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 9 02:22:30
Kuşadası 13 01:20:53 8525
ALP VARILSUHA - ID: 1147 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 02:08:30 7564
ALTAY OZCAN - ID: 77 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:17:26
Didim 4 01:23:54 8606
ANDREY DATSENKO - ID: 1236 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 18 02:31:30 8789
ANDREY SELIM SACAN - ID: 80 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:33:54 8934
Didim 3 01:18:36 8765
ANIL ALTUNBAS - ID: 82 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 15 02:34:17 8688
Kuşadası 11 01:21:47 8650
ARDA COLAK - ID: 92 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 19 02:34:58 8506
Balkan Sampiyonasi 20 01:20:07
ARIF KIPER - ID: 99 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 23 01:16:39
Eğirdir 20 02:35:23 9059
ARKIN SIKTASLI - ID: 101 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 01:16:38 8719
Balkan Sampiyonasi 8 01:13:24
Eğirdir 9 02:32:50 8872
Didim 10 01:15:18 8778
ARTO KIVIMAKI - ID: 1246 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 39 03:12:53 7548
A. SERTAC KOKENEK - ID: 2 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 57 01:36:32
ATACAN YAVUZ - ID: 110 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 24 01:27:21
ATES ATASEVEN - ID: 111 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 10 01:30:27 8336
Balkan Sampiyonasi 46 01:29:59
ATES BERNA - ID: 112 BABAESKI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:16:32 9220
Kuşadası 5 01:15:28 8840
Avlu Balıkesir 2 01:12:54 8962
Balkan Sampiyonasi 2 01:09:36
Eğirdir 4 02:23:58 9287
ATILLA ENDERER - ID: 114 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 18 01:23:33 8445
Balkan Sampiyonasi 10 01:39:26
AYDIN KOFTECI - ID: 119 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 6 02:17:12
Didim 11 01:13:55 8740
AYDIN YENIAY - ID: 121 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 17 02:36:49 8612
Balkan Sampiyonasi 22 01:19:24
Didim 15 01:21:39 8551
AYHAN AKBAY - ID: 122 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 65 - 69 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 03:21:41 8446
Balkan Sampiyonasi 1 01:38:32
Eğirdir 1 03:24:21 9500
Didim 1 01:43:55 9000
Alanya 1 01:38:56 9000
AYHAN TAMA - ID: 123 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:46:33 9438
Kuşadası 3 01:35:47 8633
Avlu Balıkesir 1 01:29:53 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:30:39
Eğirdir 2 02:53:47 9245
Didim 3 01:38:13 8483
Alanya 1 01:28:54 9000
AYKUT MIDILLIC - ID: 1227 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:57:20 7995
AYTAC BILGINER - ID: 139 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Didim 4 01:18:30 8972
AYTAC BOSVER - ID: 140 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 01:47:32 7878
Alanya 18 01:42:10 8069
AYTEKIN SOYLEMEZ - ID: 1150 PAN DAGCILIK VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:44:03 8298
AYTUG ATABEK - ID: 141 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 39 01:37:02
AZMI ERDOGAN - ID: 1151 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 17 02:40:20
Kuşadası 18 01:26:51 8346
BAHADIR TAMA - ID: 144 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:01:50 9500
Kuşadası 1 01:05:04 9000
Avlu Balıkesir 1 01:04:32 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:04:40
Didim 1 01:05:15 9000
BAHATTIN CINIC - ID: 145 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 52 01:26:37 8444
Balkan Sampiyonasi 11 01:22:24
BAHATTIN KILICASLAN - ID: 146 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 9 01:38:02
BAHRI UC - ID: 148 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 18 01:23:08 8506
BARIS ILHAN - ID: 151 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:06:28 9361
Kuşadası 2 01:05:57 8973
Avlu Balıkesir 2 01:04:33 8999
Balkan Sampiyonasi 1 01:04:21
Eğirdir 1 02:09:22 9500
Didim 2 01:05:33 8991
Alanya 1 01:05:02 9000
BARIS OKUDUCU - ID: 152 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 14 02:19:21 8940
Kuşadası 7 01:12:28 8777
Avlu Balıkesir 9 01:16:55 8806
Didim 13 01:14:07 8792
Alanya 12 01:13:09 8721
BARIS ONAN - ID: 153 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 27 01:31:31 8272
Balkan Sampiyonasi 48 01:33:44
BARIS OZEGEMEN - ID: 1152 KUSADASI BELEDIYESPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 01:40:22 7941
BATU BALI - ID: 159 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 40 01:27:14
BATUHAN OMER - ID: 1287 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 14 01:16:30
BAYEZID BOZACIOGLU - ID: 163 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:25:39 8629
Avlu Balıkesir 6 01:23:45 8729
Balkan Sampiyonasi 16 01:22:19
BELAL HASSAN - ID: 168 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 01:08:31
Didim 2 01:07:59 8976
BERKAY SEZER - ID: 181 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Didim 11 01:51:48 7639
BERKAY YILMAZ - ID: 182 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 27 01:50:12 7646
Balkan Sampiyonasi 29 01:48:45
BERTUG POLATCI - ID: 187 JANDARMA GUCU SPOR KL ELIT - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 1 01:59:45
BERT VOS - ID: 1253 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:36:33 9401
BIRHAN VAROL - ID: 192 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:50:43 8976
Alanya 2 01:27:08 8752
BOGAC OKTAY YAPICI - ID: 194 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Didim 15 01:42:11 8143
Alanya 13 01:38:18 8216
BORA KIPER - ID: 198 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 45 01:24:08
BUGRA ALTUNDAL - ID: 204 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:13:52
Eğirdir 5 02:43:28 8514
BULEND ALI ARIKAN - ID: 205 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 28 02:57:50 7981
Avlu Balıkesir 10 01:31:06 8416
Balkan Sampiyonasi 36 01:31:59
Eğirdir 22 03:11:20 7866
Didim 25 01:36:40 8100
Alanya 15 01:35:16 8276
BULENT KEBAPCI - ID: 207 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 01:20:23 8692
Balkan Sampiyonasi 19 01:18:37
Eğirdir 13 02:41:45 8753
BULENT SERDAR - ID: 208 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 29 01:40:06 7948
Balkan Sampiyonasi 58 01:38:42
Didim 42 01:43:42 7904
BUNYAMIN KILICASLAN - ID: 209 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 01:47:56
BURAK BAKIRSOY - ID: 210 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 21 02:33:55 8717
Kuşadası 22 01:27:36 8390
Eğirdir 19 02:48:22 8406
Didim 26 01:23:30 8532
BURAK BERBER - ID: 211 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 39 02:38:40 8360
Avlu Balıkesir 14 01:22:37 8635
Balkan Sampiyonasi 31 01:18:46
BURAKCAN CELIK - ID: 219 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:41:30 8470
Balkan Sampiyonasi 14 01:25:56
BURAK KARACIK - ID: 214 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 42 02:44:08 8196
Avlu Balıkesir 11 01:20:30 8698
Balkan Sampiyonasi 26 01:17:37
BURAK OKTEN - ID: 215 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 22 02:36:27 8461
Balkan Sampiyonasi 18 01:17:11
Didim 21 01:20:02 8556
BURHAN COMERTOGLU - ID: 222 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 16 02:37:26
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 41 02:40:35 8303
Eğirdir 24 02:43:16 8823
Didim 26 01:20:59 8586
Alanya 28 01:23:01 8425
BURHAN OZ - ID: 1155 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:21:14 8667
CAGLAR CELIK - ID: 1241 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 20 02:33:04 8742
CAGLAR ISCIOGLU - ID: 1156 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 31 01:57:23 7430
CAGRI CAN KAYNAK - ID: 231 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:15:00 9105
Eğirdir 3 02:20:25 9168
Didim 5 01:10:09 8853
Alanya 7 01:11:24 8809
CAGRI UTKAN - ID: 1295 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 25 01:35:08
CAKIR AKSIT - ID: 232 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya 15 01:32:00 8217
CAN ADIGUZEL - ID: 233 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya 2 01:08:23 8899
CANER ALGUN - ID: 1158 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:11:34 8949
CANER CANTEKIN - ID: 239 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
CANER GUR - ID: 240 BURSA TRIATLON SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 26 02:52:11 8292
CAN ILHAN - ID: 236 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 24 01:16:54
CAN KARAKUS - ID: 237 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 30 01:47:23 7730
Didim 38 01:30:08 8311
CAN USTUNDAG - ID: 238 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:10:58
Eğirdir 9 02:25:58 9342
CELAL SONMEZ - ID: 242 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 24 01:30:11 8312
Avlu Balıkesir 8 01:28:20 8400
Balkan Sampiyonasi 21 01:19:19
CEMAL GUMUS - ID: 244 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 33 01:27:29
CEMAL KAYGISIZ - ID: 1161 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
CEMAL SAHIN - ID: 245 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:15:08 9262
Didim 8 01:13:49 8786
Alanya 2 01:11:35 8986
CEMAL SEVKET - ID: 1254 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:43:08 9203
CEM BEHAR - ID: 243 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 11 01:12:53
Eğirdir 25 02:43:28 8817
Didim 18 01:16:08 8731
Alanya 14 01:13:42 8705
CEM DAGDELEN - ID: 1248 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:18:44 9154
CEMIL SAHIN - ID: 1286 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 65 - 69 Race
Pos Finish Score
CEMIL YILDIZHAN - ID: 246 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 13 02:32:29 8742
Kuşadası 16 01:25:58 8525
Eğirdir 10 02:35:01 8955
Didim 13 01:19:47 8607
CEM OGUZ - ID: 1160 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 01:32:12 8250
CEM SUMENGEN - ID: 1159 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 26 01:49:38 7663
CENKER ELBIRLER - ID: 1235 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 46 02:53:22 7919
CENK VURAL - ID: 249 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 01:13:19
Didim 2 01:13:50 8993
Alanya 1 01:12:10 9000
CETIN CETINER - ID: 253 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 27 02:28:09 8676
Kuşadası 12 01:18:12 8605
Avlu Balıkesir 6 01:13:28 8909
Balkan Sampiyonasi 9 01:11:46
Eğirdir 17 02:34:41 9080
Didim 15 01:15:04 8763
Alanya 19 01:16:21 8625
CETIN KUNDURACI - ID: 254 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 26 01:20:35
CEVAHIR PILPIL - ID: 255 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:19:09 8643
Balkan Sampiyonasi 12 01:15:58
Eğirdir 22 02:49:41 8367
Didim 24 01:23:04 8545
CEVAT CANDEMIR - ID: 256 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 12 02:28:52 8850
Kuşadası 9 01:20:50 8679
Balkan Sampiyonasi 25 01:21:56
Alanya 12 01:27:29 8509
CEVDET ALYILMAZ - ID: 257 DORUK DAGCILIK YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:40:11 9292
Kuşadası 2 01:22:08 8955
Balkan Sampiyonasi 1 01:15:56
Eğirdir 3 02:40:39 9259
Didim 2 01:18:23 8976
CIHAN DURMAZ - ID: 265 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 03:12:39 7535
Balkan Sampiyonasi 16 01:33:28
CIHAN KAMIL OGUT - ID: 266 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 13 01:15:00
Balkan Sampiyonasi 22 01:26:12
CUMALI CETINKAYA - ID: 272 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya 19 01:32:16 8183
CUNEYT AYGUN - ID: 273 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 17 02:20:32 8904
Eğirdir 1 02:20:42 9500
DEGER OZKOK - ID: 285 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Didim 41 01:37:41 8107
DENIZ AYTEKIN - ID: 292 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 26 02:37:45 8602
Kuşadası 11 01:20:03 8616
Balkan Sampiyonasi 16 01:17:31
Eğirdir 12 02:42:56 8569
Didim 15 01:19:03 8666
Alanya 10 01:19:35 8589
DENIZ KARAKURT - ID: 295 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 29 02:28:40 8660
Balkan Sampiyonasi 22 01:16:23
DENIZ USTUNDAG - ID: 298 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 29 01:18:17
Eğirdir 34 02:51:29 8576
DINCER YILMAZ - ID: 315 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:00:41 9500
Kuşadası 1 01:05:03 9000
Didim 1 01:07:11 9000
Alanya 2 01:04:43 8974
DMITRY TALKACHOU - ID: 1247 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:07:13 9500
DOGANAY OGUZHAN - ID: 320 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 39 01:26:55
Eğirdir 35 03:18:08 7513
DOGA TUNA AKARSU - ID: 317 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 32 01:23:06
DOGUCAN BILGETURK - ID: 1163 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 23 01:40:53 7925
DRAGISA MLADENOVIC - ID: 329 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:13:42
DUYGUN YURTERI - ID: 335 ISTANBUL TRIATLON SPO YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 12 02:31:22
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 33 02:32:29 8546
Balkan Sampiyonasi 4 01:09:39
Eğirdir 3 02:23:20 9421
Didim 3 01:09:34 8928
Alanya 5 01:09:51 8820
EBRAR DONMEZ - ID: 336 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:11 8949
Kuşadası 14 01:20:13 8545
Kuşadası
Didim 00:07:00 8951
EFE OVACIK - ID: 357 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:17:54
Eğirdir 4 03:03:35 8234
EGE BATTAL - ID: 364 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:17:13 9218
Kuşadası 7 01:15:31 8752
Balkan Sampiyonasi 6 01:11:25
EGEMEN DAG - ID: 1164 KARSIYAKA ONE TEAM YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 18 01:26:57 8409
EKREM KAIDE - ID: 378 ASPAVA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:15:32 9054
Kuşadası 4 01:10:27 8838
Avlu Balıkesir 1 01:10:27 9000
Didim 4 01:09:37 8927
EMIN BOSTANCI - ID: 405 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 25 01:32:28 8177
Eğirdir 39 03:12:36 7943
Didim 39 01:31:00 8285
EMIRHAN ALTINTAS - ID: 416 SASFIT ELIT - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 1 00:58:36
Kuşadası 2 01:00:17 8999
Avlu Balıkesir 2 01:04:28 8988
Eğirdir 2 02:01:25 9500
Didim 2 01:02:06 8975
Alanya 3 01:02:03 8949
EMIR UNVER - ID: 413 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 17 02:27:35 8727
Balkan Sampiyonasi 19 01:17:35
Didim 18 01:18:09 8613
EMRAH BAYRAKTAR - ID: 419 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 21 02:23:36 8812
Alanya 20 01:16:48 8612
EMRAH CETINKAYA - ID: 420 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 16 01:18:14
Balkan Sampiyonasi 53 01:37:41
EMRE AYDIN - ID: 423 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 34 02:55:32 8068
Balkan Sampiyonasi 41 01:27:26
Eğirdir 33 03:13:17 7659
Didim 37 01:32:21 8267
Alanya 16 01:34:07 8153
EMRE BAGDAT - ID: 1245 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 32 02:50:04 8232
EMRE CETIN - ID: 424 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:31:07
Eğirdir 5 03:17:01 7831
EMRE OZKAN - ID: 428 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 27 02:45:17 8762
EMRE SEZGINER - ID: 431 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 12 02:46:34 8659
Kuşadası 23
Balkan Sampiyonasi 19 01:24:43
Didim 12 01:26:59 8599
Alanya 11 01:26:50 8560
EMRE TACIR - ID: 432 MARATONIST YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya 6 01:14:46 8891
EMRE TASCAN - ID: 433 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 18 01:14:08
Alanya 13 01:13:19 8716
EMRE YAZICI - ID: 436 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 13 02:23:08 8861
Kuşadası 8 01:16:28 8658
Balkan Sampiyonasi 11 01:13:19
Didim 12 01:13:56 8739
Alanya 13 01:16:36 8653
EMRE ZENGIN - ID: 438 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 20 02:23:32 8814
Kuşadası 11 01:15:13 8695
Avlu Balıkesir 10 01:20:17 8705
Balkan Sampiyonasi 21 01:16:03
Eğirdir 21 02:36:54 9014
Didim 16 01:15:34 8748
Alanya 15 01:14:33 8679
ENES KIZILCIK - ID: 442 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 3 02:08:02
Kuşadası 5 01:09:10 8792
Avlu Balıkesir 5 01:07:30 8835
Eğirdir 2 01:03:03 8895
Didim 6 01:10:42 8700
ENGINALP LEBLEBICI - ID: 447 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 01:15:14
Eğirdir 3 02:56:49 8437
ENGIN KILIC - ID: 444 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 15 02:29:42 8843
Balkan Sampiyonasi 15 01:17:04
Eğirdir 20 02:48:32 8401
Didim 16 01:20:04 8635
Alanya 8 01:17:23 8655
ENGIN OZAYDIN - ID: 445 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 22 01:28:51
Eğirdir 14 03:05:43 8149
ENGIN TUMER - ID: 446 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 36 01:24:50
ENIS KUSGOZ - ID: 1233 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 36 02:37:26 8397
ENVER AKTAS - ID: 450 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 13 01:50:07 7845
Didim 32 02:05:49 7226
ERAY HASIM ARSLAN - ID: 451 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 53 01:31:41
ERCAN BALKAYA - ID: 453 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 11 02:31:19
Balkan Sampiyonasi 20 01:18:44
Alanya 7 01:18:25 8781
ERCAN SEN - ID: 454 ITU GVO YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 13 02:46:39 8656
Kuşadası 13 01:26:06 8615
Avlu Balıkesir 5 01:23:33 8735
Balkan Sampiyonasi 13 01:21:31
Eğirdir 10 02:51:32 8575
Didim 10 01:23:44 8696
Alanya 9 01:24:18 8636
ERDEM CELFIS - ID: 455 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 37 03:01:43 8269
ERDEM DEMIREL - ID: 456 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 13 02:17:45 8988
Kuşadası 8 01:12:57 8763
Balkan Sampiyonasi 8 01:11:32
Eğirdir 5 02:24:11 9395
Didim 10 01:12:56 8827
Alanya 17 01:14:54 8669
ERDOGAN GUNDUZ - ID: 458 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 3 01:13:52 8933
Balkan Sampiyonasi 7 01:13:08
Didim 6 01:12:19 8831
Alanya 3 01:11:40 8984
ERDOGAN OZBAGCIVAN - ID: 459 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 61 01:41:13
Didim 43 01:54:44 7573
EREN AKDAG - ID: 460 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya 4 01:12:40 8813
EREN EFE - ID: 1288 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 11 01:14:08
EREN ENGUR - ID: 461 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 12 01:50:14 7743
ERKAN ERDOGAN - ID: 466 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Didim 44 01:46:53 7831
ERKAN ORUC - ID: 467 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 37 02:38:00 8380
Balkan Sampiyonasi 44 01:23:59
Didim 32 01:28:36 8357
ERKAN UYAR - ID: 1250 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 02:42:11 8451
EROL CAN YARAS - ID: 468 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:15:58 9500
Kuşadası 2 01:11:33 8950
Avlu Balıkesir 2 01:08:24 8992
Balkan Sampiyonasi 2 01:08:04
Eğirdir 2 02:25:50 9366
ERSIN CEYLAN - ID: 469 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 43 02:45:23 8159
Balkan Sampiyonasi 47 01:25:25
Eğirdir 38 03:04:17 8192
ERTAN DEMIRAKCA - ID: 470 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Didim 8 01:27:17 8375
ERTAN GUNES - ID: 471 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 41 01:41:23
Didim 31 01:46:58 7791
Alanya 19 01:49:41 7843
ERTAN SAHIN - ID: 472 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 21 01:28:11
Eğirdir 13 03:02:37 8242
ERTEKIN ALUKAN - ID: 1165 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 15 03:10:02 7955
Kuşadası 19 01:39:20 8218
ERTUGRUL SAMET ERGUN - ID: 474 BURSA TRIATLON SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:17:59 9015
Balkan Sampiyonasi 7 01:11:06
Eğirdir 6 02:29:23 8899
Didim 6 01:11:07 8824
Alanya 6 01:10:38 8832
ERTUNC AKDOGAN - ID: 475 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:15:28
Eğirdir 8 02:31:32 9060
Didim 14 01:19:53 8604
ESER KOKSAL - ID: 476 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 21 01:24:50
ESER RUZGAR - ID: 477 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 26 01:32:25
EVREN AKBAS - ID: 1220 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
EYUP OZTURK - ID: 485 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 51 01:36:36
EYUP YAZICI - ID: 486 SAKARYA TURK TELEKOM YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:10:39 8984
Balkan Sampiyonasi 5 01:11:01
Eğirdir 3 02:20:01 9405
Didim 4 01:10:38 8881
FATIH BIRDAL - ID: 490 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Didim 9 01:35:25 8465
FATIH MESE - ID: 492 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Didim 5 01:18:45 8631
Alanya 6 01:19:20 8571
FATIH TERZI - ID: 493 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 9 01:19:33
FATIH TOPCU - ID: 494 ISTANBUL TRIATLON SPO YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 3 02:14:48 9413
Didim 3 01:08:49 8973
Alanya 3 01:09:51 8881
FERDI KURTOGLU - ID: 496 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 17 01:36:00
FERHAT SEMIZ - ID: 497 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:12:26
Eğirdir 4 02:23:22 9080
Didim 9 01:12:49 8773
Alanya 4 01:09:17 8872
FERIDUN OZDAMAR - ID: 498 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 01:27:05 8586
Didim 18 01:24:45 8666
FERIT TEKIN - ID: 1222 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 34 02:35:55 8443
Avlu Balıkesir 16 01:24:16 8585
FEYYAZ DONER - ID: 1167 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 01:21:55 8494
FIKRET AKAY - ID: 501 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:30:55 8779
Eğirdir 3 03:02:02 8998
Didim 2 01:29:24 8748
FIKRET UMUT IMREN - ID: 502 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 43 01:28:09
FIKRET VATANSEVER - ID: 503 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 01:25:47 8625
Balkan Sampiyonasi 20 01:25:31
Alanya 12 01:29:14 8488
FIRAT CINAR - ID: 504 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Didim 12 01:17:26 8714
FIRAT ONUR CAGILTAY - ID: 505 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 47 02:59:29 7736
Balkan Sampiyonasi 52 01:31:22
Didim 33 01:29:24 8333
FUAT KALAFAT - ID: 507 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 11 01:12:43 8734
GALIP OZTURK - ID: 512 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 4 01:08:51 8850
GOKBERK ACAR - ID: 515 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 12 01:24:38
Didim 9 01:27:28 8369
GOKHAN AKKOYUNLU - ID: 519 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 24 03:14:25 7773
GOKHAN BILGEN - ID: 520 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 01:22:06 8641
Balkan Sampiyonasi 17 01:17:55
Eğirdir 11 02:35:52 8930
Didim 12 01:19:06 8627
GOKHAN HACIOGLU - ID: 1292 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
GOKHAN KIRANARTLIOGLU - ID: 521 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 25 01:17:06
Eğirdir 31 02:48:37 8662
Alanya 22 01:17:33 8589
GOKHAN SARIALP - ID: 522 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 25 01:46:04 7770
Avlu Balıkesir 10 01:39:58 7937
Didim 28 01:45:41 7787
GOKHAN SEZGINER - ID: 523 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 48 01:25:33
GOKSEN CINAR - ID: 524 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:10:58 9191
Kuşadası 3 01:09:11 8876
Avlu Balıkesir 2 01:10:35 8996
Balkan Sampiyonasi 6 01:10:42
Eğirdir 4 02:23:26 9418
Didim 7 01:11:30 8870
GOKTUG BEDRI EVREN - ID: 525 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
GOKTUG SURER - ID: 526 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:24:42 9238
Kuşadası 4 01:12:27 8923
Avlu Balıkesir 3 01:13:20 8844
Balkan Sampiyonasi 3 01:11:54
Didim 2 01:15:27 8859
GORKEM GUNGOR - ID: 529 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 14 01:15:12
GREGORY LAWRIE - ID: 531 DOGA KOLEJI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 01:20:35 8686
Balkan Sampiyonasi 15 01:17:08
Eğirdir 17 02:45:31 8640
GUNES UNAL - ID: 538 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 26 01:33:49 8137
Didim 35 01:29:36 8327
GUNGOR AKNESIL - ID: 539 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 01:28:10 8774
Avlu Balıkesir 2 01:29:35 8849
Balkan Sampiyonasi 5 01:27:40
Eğirdir 7 03:04:47 8535
GURSEL OZDOGAN - ID: 542 ETIDOST YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 15 03:44:57 6972
GUVEN DOGAN - ID: 543 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 9 01:11:30
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 16 02:31:08 8800
Balkan Sampiyonasi 20 01:18:58
Eğirdir 15 02:47:05 8445
Alanya 14 01:30:37 8258
HAKAN ALP - ID: 545 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:16:36 9236
Kuşadası 4 01:12:28 8844
Balkan Sampiyonasi 3 01:08:14
Eğirdir 6 02:22:36 9179
Didim 1 01:07:55 9000
HAKAN BERBERLER - ID: 546 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 12 01:15:56
HAKAN CAKIR - ID: 547 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 25 01:20:34
Eğirdir 21 02:48:48 8393
Didim 23 01:22:41 8557
Alanya 12 01:27:37 8348
HAKAN DUZGUN - ID: 1285 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 20 03:02:30
HAKAN KOC - ID: 1170 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 21 03:06:49
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 24 02:48:22 8104
Kuşadası 19 01:27:01 8341
HAKAN OGE - ID: 1171 PAN DAGCILIK VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 25 01:30:40 8298
HAKAN TUNC - ID: 548 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 3 01:05:58
Kuşadası 3 00:42:53 8974
Avlu Balıkesir 2 00:39:34 8996
Balkan Sampiyonasi 4 00:31:43
Eğirdir 5 00:38:57 8968
Didim 3 00:43:37 8978
Alanya 6 01:05:00 8864
HAKAN ULAS - ID: 549 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:19:33 9130
Balkan Sampiyonasi 3 01:09:48
Eğirdir 1 02:16:52 9500
Didim 7 01:13:08 8806
HAKAN ULKER - ID: 550 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
HAKKI GUL - ID: 1280 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
HAKKI ORCUN UZUNOGLU - ID: 1172 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 13 01:23:59 8498
HALIL AKSOY - ID: 552 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 9 01:30:50 8211
HALIL IBRAHIM ARSLAN - ID: 553 FERDI PARATRIATLET - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 25 02:50:35 8199
HALIL IBRAHIM GUCLU - ID: 554 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 15 01:28:04
HALIL OZCAN - ID: 555 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 02:20:38 8936
Kuşadası 5 01:11:52 8796
Avlu Balıkesir 6 01:13:38 8727
Balkan Sampiyonasi 12 01:13:21
Eğirdir 9 02:36:32 8685
Didim 8 01:12:21 8787
HALUK BABACAN - ID: 557 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:35:30 8991
Balkan Sampiyonasi 9 01:17:17
HAMDI OGUZ YOLDAS - ID: 559 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 12 01:14:57
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 24 02:50:04 8214
Kuşadası 15 01:25:51 8528
Balkan Sampiyonasi 29 01:22:31
Eğirdir 20 02:55:15 8348
Didim 20 01:24:51 8455
Alanya 10 01:25:39 8564
HAMZA ALPER KACAR - ID: 560 PAMUKKALE UNI MEN SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 15 01:25:31 8452
Didim 33 01:30:53 8311
HARUN BICAKCI - ID: 563 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 22 01:26:04 8369
Balkan Sampiyonasi 43 01:23:46
HASAN ATAKAN AYDIN - ID: 566 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 21 02:44:09 8392
Eğirdir 19 02:47:38 8577
HASAN ISBILEN - ID: 569 EGE MARATON YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:33:15 9500
Kuşadası 1 01:20:39 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:16:19
Eğirdir 1 02:32:37 9500
Didim 1 01:17:35 9000
HASAN ISBILIR - ID: 570 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya 7 01:19:43 8773
HASAN OZER - ID: 571 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 01:58:44
HAYDAR ARSLANTURK - ID: 574 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 27 01:21:05
H.CETIN KUNDURACI - ID: 544 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 27 02:52:12 8291
Didim 22 01:21:50 8582
HUSEYIN ARHAN - ID: 1240 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:11:32 9174
HUSEYIN AYDIN AKTAS - ID: 582 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 12 02:17:42 8989
Kuşadası 5 01:11:15 8814
Eğirdir 8 02:25:32 9355
Didim 11 01:13:04 8823
Alanya 18 01:15:04 8664
HUSEYIN CETIN KUNDURACI - ID: 584 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 17 02:31:10 8799
Avlu Balıkesir 5 01:23:10 8555
HUSEYIN FAHRI SEZGIN - ID: 585 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Didim 25 01:23:40 8447
HUSEYIN TUNCMEN - ID: 588 ISPARTA YILDIZ SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 13 02:26:36 8936
Kuşadası 9 01:17:49 8683
Eğirdir 10 02:34:57 8809
Alanya 6 01:16:02 8696
IBRAHIM BACAK - ID: 1173 ALACATI SALI BISIKLET YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:43:15 8322
ILHAMI AKKUM - ID: 598 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
ILHAN BAS - ID: 599 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 50 01:35:21
ILIJA VOJNOVIC - ID: 600 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 50 01:27:02
ILKER IKIER - ID: 604 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 15 02:19:40 8930
Balkan Sampiyonasi 15 01:14:01
Eğirdir 14 02:33:49 9106
Alanya 8 01:11:21 8775
ILKER KOKCE - ID: 605 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:18:57 9410
Kuşadası 1 01:09:53 9000
Avlu Balıkesir 1 01:08:08 9000
Balkan Sampiyonasi 1 01:07:02
Eğirdir 1 02:21:23 9500
Didim 1 01:10:46 9000
ILKER TONAY - ID: 606 NAZILLI BISIKLET, TRIATLON VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 29 01:33:43 8206
Didim 39 01:35:19 8178
INANC VATANSEVER - ID: 608 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 18 02:20:55 8893
Balkan Sampiyonasi 13 01:13:34
Didim 21 01:17:04 8703
IRFAN KARAMAN - ID: 1228 ANTALYA TRIATLON SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:14:04 9133
ISA AKKUS - ID: 618 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 18 01:34:31 8278
ISMAIL ALPASLAN - ID: 622 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 31 02:30:28 8606
Balkan Sampiyonasi 34 01:19:17
Didim 28 01:22:48 8531
ISMAIL CAGRI ONCU - ID: 623 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:17:09 9040
Eğirdir 5 02:28:37 8922
ISMAIL CAN - ID: 624 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 18 01:20:49
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 36 02:56:26 8041
Kuşadası 21 01:27:32 8392
Avlu Balıkesir 6 01:25:08 8496
Balkan Sampiyonasi 34 01:23:54
Eğirdir 34 03:14:10 7632
Didim 32 01:28:23 8386
ISMAIL ERGUN - ID: 625 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:17:49
ISMAIL ONDER UNAL - ID: 626 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 24 01:21:21
Didim 19 01:23:37 8492
ISMAIL ONUR DEMIR - ID: 1294 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 17 01:18:26
ISMAIL UZUNLAR - ID: 627 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 29 01:21:51
JOSE TAVARES - ID: 635 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 12 02:55:46 8448
KADRI AKKOC - ID: 643 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 22 01:30:07
Alanya 2 01:41:01 8636
KARACA KACAR - ID: 646 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 18 02:30:30 8640
Kuşadası 12 01:20:16 8544
Didim 26 01:24:03 8436
KARI KAUPPINEN - ID: 1255 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:47:13 9081
KAROL BOGUS - ID: 1239 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 02:10:26 9207
KAYA GULACTI - ID: 1174 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 18 01:37:21 8278
KAZIM GURAY TESER - ID: 650 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 31 01:49:23
Eğirdir 16 03:56:02 6640
Didim 17 01:59:35 7621
KEMAL DINCKAL - ID: 651 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 3 01:19:56 8843
Balkan Sampiyonasi 14 01:21:35
KEMAL TELCI - ID: 653 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:21:10
KEREM OMER ERTEN - ID: 658 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:31:05 9123
Kuşadası 4 01:17:01 8888
Balkan Sampiyonasi 8 01:16:42
Eğirdir 7 02:35:02 9070
Didim 3 01:14:03 8987
Alanya 3 01:13:46 8952
KEREM SARI - ID: 659 HIRASPOR ELIT - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 01:12:04
Eğirdir 5 02:26:52 8736
Didim 5 01:15:17 8579
Alanya 7 01:14:35 8573
KORHAN KOROGLU - ID: 663 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
KORHAN KUCUK - ID: 664 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 42 01:23:33
Eğirdir 10 02:28:02 9280
Didim 12 01:13:15 8818
Alanya 16 01:14:52 8670
KUBILAY ILKMEN - ID: 1175 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:31:24 8274
KUBILAY SEZGIN - ID: 666 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya 16 01:20:02 8550
KUDSI CENK ULUDOGAN - ID: 1300 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 21 01:29:25
KUTAY ORHAN - ID: 669 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 40 01:31:45 8263
KUTLUHAN OZKUNT - ID: 670 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:14:10 9309
Kuşadası 2 01:10:16 8910
Avlu Balıkesir 1 01:08:20 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:07:42
Eğirdir 4 02:17:41 9327
Didim 2 01:08:14 8990
LEVENT KENDIR - ID: 677 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 32 01:26:39
Eğirdir 21 03:01:06 8173
LEVENT OZGONUL - ID: 678 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
LEVENT OZSARI - ID: 679 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 18 02:47:40 8427
Didim 13 01:18:39 8678
LUKA JANKOVIĆ - ID: 685 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 01:08:05
MAHMUT DOGRUDIL - ID: 689 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:27:43 8883
Alanya 5 01:14:36 8755
MAKSUT KAPTAN - ID: 690 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 13 02:31:22
Balkan Sampiyonasi 40 01:21:49
MARTEN GEZICI - ID: 691 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 01:09:41
Didim 4 01:09:28 8873
Alanya 3 01:08:41 8890
MARTIN BERNHART - ID: 692 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:33:58 9478
Eğirdir 2 02:37:49 9344
Didim 5 01:18:43 8966
Alanya 1 01:18:53 9000
MEHMET AKARCALI - ID: 693 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 10 02:24:01
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:29:44 9164
Kuşadası 7 01:20:20 8788
Balkan Sampiyonasi 11 01:18:26
Eğirdir 8 02:40:06 8918
Didim 7 01:18:13 8862
Alanya 6 01:18:07 8821
MEHMET AKSARAYLI - ID: 694 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 26 01:37:42 8069
MEHMET ALI YONTAN - ID: 695 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 27 01:37:43 8069
MEHMET BARIS TURABI - ID: 697 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 11 01:15:29
MEHMET BURAK UNAL - ID: 698 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 13 01:16:22
MEHMET CAN GULERDAG - ID: 699 ALANYA BELEDIYE SK YILDIZ - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 13 00:46:47 8857
Avlu Balıkesir 3 00:39:52 8987
Balkan Sampiyonasi 10 00:33:19
Eğirdir 4 00:38:23 8985
Didim 4 00:43:59 8967
Alanya 3 00:41:17 8945
MEHMET CEM ALAYBEYOGLU - ID: 700 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 35 02:56:07 8051
Kuşadası 23 01:29:48 8324
Avlu Balıkesir 11 01:32:00 8290
Balkan Sampiyonasi 52 01:37:37
Didim 42 01:42:54 7950
MEHMET DENIZ AKDOGAN - ID: 701 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 38 01:26:32
Eğirdir 32 03:10:52 7731
Didim 38 01:34:09 8213
MEHMET ERDOGAN - ID: 704 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 7 01:27:08 8627
Balkan Sampiyonasi 17 01:22:37
Didim 11 01:24:18 8679
MEHMET FATIH DAVRAN - ID: 705 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 2 01:03:29
Kuşadası 4 01:05:01 8917
Avlu Balıkesir 2 01:02:44 8978
Balkan Sampiyonasi 2 01:01:25
Didim 1 01:00:42 9000
Alanya 2 01:01:01 8983
MEHMET GOKHAN OZKORKMAZ - ID: 706 ADALAR SU SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 9 01:14:11
Eğirdir 5 02:25:56 9228
MEHMET KARA - ID: 708 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 20 01:29:05
Eğirdir 25 03:21:29 7561
Didim 30 01:44:27 7867
Alanya 16 01:35:45 8261
MEHMET KENDIR - ID: 709 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 28 01:41:05
MEHMET KERIM CAKMAK - ID: 710 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:18:18 9167
Kuşadası 4 01:15:11 8848
Alanya 4 01:12:16 8966
MEHMET MURAT BOZ - ID: 1252 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:24:01 9335
MEHMET NAVGASIN - ID: 1282 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 26 01:37:49
MEHMET OGUT - ID: 711 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:16:59 9011
Kuşadası 6 01:11:48 8797
Avlu Balıkesir 3 01:10:51 8988
Balkan Sampiyonasi 5 01:10:29
Eğirdir 2 02:21:13 9484
Didim 6 01:10:01 8915
MEHMET ONER AKTEN - ID: 712 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 7 02:25:28 9093
MEHMET POLAT - ID: 1283 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
MEHMET SONMEZ - ID: 1179 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:24:58 8467
MEHMET YILDIZ - ID: 713 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 1 01:24:34 9000
Balkan Sampiyonasi 4 01:24:40
Eğirdir 8 03:14:25 8246
MEHMET ZAHIT PISIRICI - ID: 714 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 16 02:25:57 8776
Kuşadası 9 01:16:46 8649
Balkan Sampiyonasi 13 01:14:37
Eğirdir 8 02:34:07 8757
Didim 15 01:15:42 8686
Alanya 10 01:13:44 8739
MEHMET ZOR - ID: 715 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 36 01:29:46 8322
MELIH ISIKCI - ID: 718 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:47:38 9068
MELIH ONYER - ID: 1180 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 24 01:29:51 8256
MEMDUH KANSUK - ID: 722 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 27 01:40:53
MEMET BARIS TURABI - ID: 723 KOCAELI GENCLIK HIZME YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Didim 7 01:12:41 8857
MERDAN CAYIR - ID: 724 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:06:56
MERT AGAN - ID: 725 BABAESKI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:16:13 9248
Avlu Balıkesir 2 01:08:37 8991
Eğirdir 2 02:13:04 9465
Didim 4 01:08:58 8968
Alanya 2 01:07:40 8947
MERT AKOL - ID: 727 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 11 01:40:42
MERT COLAK - ID: 729 ALANYA BELEDIYE SK YILDIZ - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 00:43:59 8941
Avlu Balıkesir 4 00:40:05 8981
Eğirdir 2 00:38:06 8994
Didim 14 00:46:15 8899
Alanya 4 00:41:49 8929
MERT ISTEK - ID: 1181 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 24 01:43:44 7840
MERT KALAFATOGLU - ID: 733 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 19 02:32:12 8768
Balkan Sampiyonasi 9 01:13:42
Didim 11 01:15:58 8758
MERT SIMSEK - ID: 737 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 47 01:32:21
MERT TALIH - ID: 1237 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 26 03:02:38 7676
MERT YALCIN - ID: 738 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 44 01:28:49
Didim 36 01:32:16 8269
MESUT SARIOGLU - ID: 746 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Didim 24 01:23:13 8461
Alanya 17 01:20:45 8528
METIN AKBABA - ID: 749 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:09:03 9443
Balkan Sampiyonasi 1 01:06:09
Eğirdir 3 02:16:17 9329
Didim 2 01:06:52 8987
Alanya 3 01:12:30 8818
METIN AKKURT - ID: 750 HI RIDE CC YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 12 02:25:05 8982
Balkan Sampiyonasi 24 01:20:24
Eğirdir 31 03:01:06 8024
METIN ARIDURU - ID: 1293 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 27 01:42:31
METIN OZVARNA - ID: 751 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:41:52 8800
Balkan Sampiyonasi 15 01:22:02
MHD AYAD TOMA - ID: 1289 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 6 01:08:09
MIKAIL DOGAN - ID: 755 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 18 01:18:09
Eğirdir 30 02:59:32 8071
Didim 27 01:24:55 8490
M. MILHAN DALGIC - ID: 686 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:15:41 8928
Balkan Sampiyonasi 5 01:13:35
Didim 4 01:15:41 8938
MOHAMMED ALSAUD - ID: 1290 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
MUHAMMED FATIH SEZER - ID: 768 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 7 01:09:15
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:33:19 8715
Balkan Sampiyonasi 7 01:14:29
MURAT ALI KARADAG - ID: 770 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:16:48
MURAT ALTIN - ID: 771 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 62 01:44:59
Didim 41 01:36:22 8124
Alanya 31 01:51:13 7579
Alanya 14 01:29:52 8438
MURAT ATLI - ID: 772 ISTANBUL TRIATLON SPO YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:21:31 9071
Avlu Balıkesir 4 01:15:33 8882
Balkan Sampiyonasi 6 01:12:20
Eğirdir 7 02:28:28 9152
Alanya 5 01:13:15 8936
MURAT BAHCECIOGLU - ID: 773 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 11 01:36:05 8266
Balkan Sampiyonasi 26 01:22:08
MURAT CIFTCI - ID: 774 ASPAVA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:23:25 9014
Kuşadası 3 01:13:39 8894
Avlu Balıkesir 5 01:17:50 8814
Didim 5 01:12:13 8834
MURAT DONERTAS - ID: 775 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 56 01:55:23
MURAT ECEVIT AYDIN - ID: 776 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
MURAT GULGUDEN - ID: 777 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 15 02:34:13 9094
MURAT GUNEY - ID: 778 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 6 02:24:58 9372
MURAT KIRDI - ID: 779 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:33:52 9040
Balkan Sampiyonasi 7 01:16:30
Eğirdir 3 02:29:50 9226
Didim 6 01:17:09 8894
MURAT MEHRUBEOGLU - ID: 1249 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 14 02:33:36 8708
MURAT UZUN - ID: 780 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya 20 01:37:06 8038
MURAT YAVUZ - ID: 1219 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 24
MUSTAFA ARAC - ID: 781 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 17 01:14:07
MUSTAFA CELIK - ID: 782 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 02:43:55 8738
Kuşadası 8 01:25:20 8638
Didim 9 01:22:32 8732
MUSTAFA EMRE TUNCER - ID: 783 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 27 02:56:24 8024
Kuşadası 18 01:33:55 8286
Didim 24 01:31:29 8256
MUSTAFA HULUSI AGAOGLU - ID: 1186 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 16 01:32:46 8415
MUSTAFA IKIZLER - ID: 784 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:20:06 9112
Balkan Sampiyonasi 4 01:10:22
Eğirdir 6 02:44:27 8484
Didim 4 01:16:22 8702
MUSTAFA KEREM TOPUZ - ID: 1242 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 25 02:37:06 8621
MUSTAFA KIROGLU - ID: 787 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
MUSTAFA KUMBARACI - ID: 788 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:20:25 9122
Didim 6 01:12:01 8877
MUSTAFA MERT - ID: 789 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 11 02:54:51 8475
Alanya 8 01:23:41 8654
MUSTAFA SIRIN - ID: 1184 ALANYA BELEDIYE SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 4 01:07:11
Kuşadası 3 01:11:33 8805
MUSTAFA YILMAZER - ID: 791 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 01:25:21 8638
Balkan Sampiyonasi 12 01:20:45
Eğirdir 9 02:49:00 8651
MUZAFFER GUR - ID: 792 AKDENIZ TRIATLON SK GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:03:17 8969
Avlu Balıkesir 4 01:09:02 8789
Eğirdir 4 01:03:26 8884
Alanya 7 01:06:56 8806
NECATI DURMAZ - ID: 798 SASFIT YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:11:12 9379
Kuşadası 2 01:07:24 8994
Avlu Balıkesir 3 01:08:06 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:06:28
Eğirdir 2 02:14:12 9392
Alanya 1 01:06:26 9000
NECATI SEVIK - ID: 799 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 5 01:07:34
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:22:36 9056
Kuşadası 3 01:11:56 8860
Didim 5 01:11:10 8902
Alanya 4 01:10:27 8863
NECDET OZKAN - ID: 800 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 30 01:42:50
Didim 16 01:50:47 7885
NESET OZGUR - ID: 1221 KARESI SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 8 01:16:13 8827
NIDAI SELMI CAKIR - ID: 812 BABAESKI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 19 02:48:36
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:49:10 9022
Kuşadası 3 01:27:58 8780
Balkan Sampiyonasi 3 01:22:26
Eğirdir 6 03:02:30 8603
Didim 7 01:27:26 8704
NIHAT KORUCU - ID: 815 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 7 01:16:06 8830
Eğirdir 16 02:34:24 9089
Didim 14 01:14:38 8776
NIHAT TOPUZ - ID: 816 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4
Balkan Sampiyonasi 3 01:33:37
NOGAY GIRGINKARDESLER - ID: 1188 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 15 01:32:26 8425
NOYAN PAMUKCU - ID: 829 JANDARMA GUCU SPOR KL YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 40 02:40:05 8318
Alanya 23 01:17:42 8585
NURI ACAR - ID: 832 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:07:49 9500
Kuşadası 1 01:07:16 9000
Eğirdir 1 02:11:55 9500
Alanya 1 01:05:54 9000
OGUZ BODUR - ID: 839 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 25 02:49:34 8068
Kuşadası 28
Eğirdir 14 02:53:51 8165
Didim 27 01:26:20 8367
Alanya 18 01:28:24 8299
OGUZHAN YALCIN - ID: 840 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 36 01:20:02
Eğirdir 30 02:47:58 8682
Alanya 27 01:22:15 8448
OKAN BAGCI - ID: 841 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 23 01:32:12
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 29 03:15:19 7457
Kuşadası 20 01:45:12 7948
Avlu Balıkesir 12 01:37:14 8232
Eğirdir 26 03:36:02 7125
Didim 28 01:41:07 7967
Alanya 17 01:40:08 8130
OKAN BILMIS - ID: 842 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 24 01:30:05
OKAN ULAS - ID: 843 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 01:10:08 9000
Balkan Sampiyonasi 1 01:07:37
Didim 1 01:06:41 9000
OKAY ALTUN - ID: 844 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 22 02:24:12 8794
Eğirdir 19 02:35:18 9062
OKTAY BOSTAN - ID: 846 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 38 01:20:50
OKTAY KABABIYIK - ID: 847 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 29 01:41:36
OLEG ASTANIN - ID: 848 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
OLGUN ZEYDAN - ID: 850 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya 18 01:40:22 7966
OMER FARUK KUTLUER - ID: 854 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 5 01:26:49 8439
Balkan Sampiyonasi 9 01:25:40
Didim 5 01:28:30 8468
OMER TUZER - ID: 857 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 21 01:19:12
OMER VAROGLU - ID: 858 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 6 01:20:22 8738
Balkan Sampiyonasi 11 01:15:53
OMUR BATTAL - ID: 860 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:14:15 8790
Balkan Sampiyonasi 5 01:11:25
Didim 8 01:12:59 8848
ONAY BAYRAM - ID: 861 BABAESKI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:13:51 8802
Avlu Balıkesir 4 01:13:03 8858
Balkan Sampiyonasi 7 01:11:38
ONDER EREN - ID: 862 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 55 01:44:37
ONDER OZOK - ID: 863 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 59 01:40:00
ONDER OZYILMAZ - ID: 864 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 14 02:28:43 8873
Balkan Sampiyonasi 10 01:14:23
Eğirdir 13 02:43:20 8557
Didim 18 01:20:44 8615
ONDER UZUN - ID: 865 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 01:25:10 8463
Balkan Sampiyonasi 30 01:22:00
Eğirdir 17 02:47:35 8430
Didim 31 01:27:55 8400
ONUR ADIGUZEL - ID: 866 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Didim 19 01:19:38 8568
ONUR AYDIN - ID: 1229 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 21 02:35:55 8477
ONUR EKEN - ID: 867 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 7 02:17:59
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:20:38 9096
Balkan Sampiyonasi 5 01:11:43
Eğirdir 4 02:41:55 8560
ONUR FEVZI SAYDAM - ID: 868 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Didim 3 01:09:34 8906
Alanya 2 01:09:05 8920
ONUR KAPUCU - ID: 1230 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 15 01:17:28
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 16 02:20:08 8916
ONUR KOSEOGLU - ID: 869 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 27 02:39:32 8548
Kuşadası 19 01:26:59 8408
Didim 17 01:20:12 8631
ONUR OZTURK - ID: 870 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 49 01:26:30
ONUR SENTURK - ID: 871 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 16 02:47:09 8443
Didim 14 01:19:06 8664
Alanya 9 01:17:29 8652
ONUR SOKULLU - ID: 872 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 14 02:57:07 8342
Balkan Sampiyonasi 25 01:34:02
ONUR TAYIZ - ID: 873 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 32 02:31:49 8566
Eğirdir 23 02:42:09 8856
ONUR YAZMAN - ID: 874 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 19 02:22:25 8848
ORCHUN EKREN - ID: 836 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 28 02:56:11 8172
ORHAN ALTUNSESLI - ID: 1190 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 17 01:26:04 8436
ORHAN CAN OZBEK - ID: 876 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 13 02:31:04 9189
Didim 9 01:12:23 8844
Alanya 9 01:11:55 8758
ORKUN SUER - ID: 878 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 20 01:27:17 8399
Avlu Balıkesir 7 01:26:03 8468
Balkan Sampiyonasi 35 01:24:16
Eğirdir 29 02:57:46 8124
Didim 30 01:26:52 8431
OYTUN SATAR - ID: 883 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 56 01:36:00
OZAN KUMBASAR - ID: 884 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 20 01:32:34 8175
Balkan Sampiyonasi 27 01:33:17
OZAN TARI - ID: 885 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 30 01:27:01 8405
OZAN TUNA - ID: 887 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 17 01:29:43 8412
Avlu Balıkesir 9 01:28:28 8495
Balkan Sampiyonasi 27 01:22:19
Eğirdir 16 02:44:23 8674
Didim 17 01:22:45 8518
Alanya 8 01:18:33 8777
OZAN YILTAS - ID: 1226 JANDARMA GUCU SPOR KL YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:18:26 9162
OZGUR AKSAMAN - ID: 1225 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:17:13 9218
OZGUR ELGIN - ID: 892 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 27 01:22:16 8547
OZGUR ERCELIK - ID: 893 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 32 01:54:15 7590
Didim 43 01:45:36 7869
OZGUR KIZILOGLU - ID: 894 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 14 01:16:23
Didim 11 01:18:48 8636
OZHAN PESTANLI - ID: 895 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 15 02:25:57 8776
Eğirdir 13 02:52:08 8217
OZTAN VELIPASALAR - ID: 898 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 12 02:22:47 8871
Kuşadası 7 01:15:55 8674
Avlu Balıkesir 7 01:16:24 8644
Balkan Sampiyonasi 16 01:15:52
Eğirdir 11 02:41:09 8546
Didim 20 01:20:01 8557
OZUM CEM ASLAN - ID: 899 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 17 01:32:42 8332
Didim 34 01:29:30 8330
POLAT DEDE - ID: 907 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 49 01:35:07
Eğirdir 03:36:34 6960
Alanya 17 01:37:27 8053
RAMAZAN EMRAH KARABOGA - ID: 911 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:16:27 9027
Kuşadası 9 01:13:16 8753
Avlu Balıkesir 4 01:11:59 8954
Eğirdir 7 02:25:04 9369
Didim 5 01:09:39 8926
Alanya 6 01:10:02 8815
RASIM BAYRAK - ID: 914 ALANYA BELEDIYE SK YILDIZ - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:43:05 8968
Avlu Balıkesir 11 00:43:13 8887
Eğirdir 8 00:39:24 8955
Didim 5 00:44:34 8949
Alanya 10 00:42:24 8912
RECEP CAN AKSADE - ID: 915 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Didim 16 01:16:55 8650
REMZI AKSUOGLU - ID: 917 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 10 01:11:50
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 20 02:35:48 8481
Kuşadası 16 01:24:53 8405
Avlu Balıkesir 8 01:23:21 8435
Eğirdir 12 02:49:16 8303
Didim 23 01:21:19 8518
RENAS JIYAN KILIC - ID: 1291 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
RIZA EKINCI - ID: 920 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 33 02:53:43 8123
Didim 35 01:31:48 8283
RIZA SERDAG MANDACI - ID: 921 CELPA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 23 02:36:01 8654
Balkan Sampiyonasi 22 01:19:38
Didim 21 01:21:48 8583
Alanya 11 01:21:32 8531
ROBERT TRZECIAK - ID: 1251 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 22 02:47:09 8302
RUSO YAKIMOVIC - ID: 1238 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:03:03 9429
SABAHATTIN ARTUKER - ID: 924 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:14:55 9269
Balkan Sampiyonasi 4 01:10:51
Eğirdir 2 02:18:25 9453
Didim 3 01:10:10 8895
Alanya 1 01:11:08 9000
SABRI YIGIT UFLER - ID: 925 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 01:19:46 8559
Didim 17 01:16:58 8648
Alanya 9 01:12:40 8771
SAFAK KOC - ID: 927 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 5 02:19:18 9278
SAHKAN SALTIK - ID: 928 BALIKESIR DORUK SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 18 02:38:47 8553
Eğirdir 18 02:47:08 8592
Alanya 11 01:26:41 8533
SALIH AKYILDIZ - ID: 929 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 30 01:34:45 8175
Balkan Sampiyonasi 20 01:14:53
SALIH KARAPELIT - ID: 930 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 60 01:40:59
Alanya 30 01:32:58 8127
SAMI NOYAN - ID: 933 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 60 - 64 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:44:29 9500
Kuşadası 1 01:23:33 9000
Balkan Sampiyonasi 1 01:22:56
Eğirdir 1 02:45:18 9500
Didim 1 01:21:00 9000
SEAN SMEE - ID: 937 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:05:39
SECKIN ALAY - ID: 1195 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
SECKIN EREN - ID: 938 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 02:17:32 8994
Balkan Sampiyonasi 12 01:13:09
Eğirdir 11 02:28:58 9252
Didim 17 01:15:35 8748
SECKIN TUNCER ERDOGMUS - ID: 1197 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 28 01:38:24 7999
SEDAT YAZICI - ID: 942 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 31 01:26:00
Didim 22 01:26:53 8394
SEFA EROGLU - ID: 1232 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 28 02:28:25 8668
SEFIK OGUZALP DOYURAN - ID: 943 ALANYA BELEDIYE SK GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 01:12:20 8697
Avlu Balıkesir 7 01:10:19 8751
Eğirdir 11 01:09:26 8704
SELAHATTIN TANYERI - ID: 945 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 28 01:18:01
Eğirdir 29 02:47:11 8705
Alanya 21 01:17:16 8598
SELCUK BERTAN - ID: 1224 ENKA SPOR KULUBU DERNEGI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:10:30 9419
SELCUK GURSEL - ID: 946 BURSA TRIATLON SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 26 02:27:52 8684
Balkan Sampiyonasi 27 01:17:37
Eğirdir 26 02:44:31 8785
Didim 22 01:17:27 8692
Alanya 24 01:20:30 8501
SELCUK KURUN - ID: 947 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:08:34 9263
Kuşadası 2 01:08:52 8885
Eğirdir 18 02:35:15 9063
Alanya 3 01:08:10 8871
SELCUK OGUZTURK - ID: 948 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 23 02:48:06 8273
Balkan Sampiyonasi 34 01:28:13
SELCUK OKSAL OZDOL - ID: 1199 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:15:28 8688
SELMAN CAKIR - ID: 954 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 28 01:21:11
SEMIH ALPAY AKHUN - ID: 955 ALSANCAK SU SPORLARI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:26:27 9262
Kuşadası 6 01:20:03 8797
Avlu Balıkesir 2 01:15:26 8978
Balkan Sampiyonasi 4 01:13:27
Eğirdir 6 02:32:01 9160
Didim 5 01:15:53 8932
Alanya 4 01:16:17 8876
SEMIH ENGIN - ID: 956 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 16 01:25:34 8451
Balkan Sampiyonasi 33 01:23:24
Eğirdir 36 03:19:12 7481
Didim 28 01:25:11 8482
Alanya 13 01:29:20 8297
SERDAR DENIZ - ID: 1201 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:34:12 8270
SERDAR GEZGIN - ID: 969 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 24 02:36:09 8650
Balkan Sampiyonasi 14 01:16:25
Eğirdir 25 02:52:00 8297
SERDAR MARAS - ID: 970 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 23 01:26:48
SERHAT CIHAN - ID: 972 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 35 02:36:49 8416
Kuşadası 15 01:20:36 8533
Eğirdir 33 02:49:24 8639
Didim 20 01:17:02 8704
Alanya 26 01:21:31 8470
SERHAT OZVAN - ID: 1202 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 45 02:47:14 8103
Kuşadası 23 01:27:38 8322
Avlu Balıkesir 15 01:23:01 8623
SERHAT USLU - ID: 975 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 12 02:30:35 9203
Didim 8 01:11:35 8868
SERKAN AKSEL - ID: 976 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 25 02:26:21 8730
Kuşadası 13 01:19:57 8553
Eğirdir 28 02:46:02 8740
Didim 24 01:20:00 8615
SERKAN CANKURT - ID: 977 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 55 01:33:11
SERKAN CELIK - ID: 978 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 17 01:16:42
Didim 14 01:15:29 8693
Alanya 14 01:17:53 8614
SERKAN GULAY - ID: 979 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 31 01:22:12
SERKAN SAKTANBER - ID: 1203 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 01:24:17 8575
SERKAN TEK - ID: 980 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 20 - 24 Race
Pos Finish Score
SERVAN GOKDAL - ID: 984 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 16 02:54:46 8138
SEVKET GULMEZ - ID: 985 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 14 01:13:44
SEVKI AHCIHOCA - ID: 986 ASPAVA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:11:40 9366
Avlu Balıkesir 1 01:11:38 9000
Didim 2 01:09:11 8925
SEYRAN GUNES - ID: 992 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:11:53
SIEGFRIED VOGT - ID: 995 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 01:25:17 8393
SINAN AKSU - ID: 1002 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 18 01:18:24
SINAN (AKSU) - ID: 1001 ISTANBUL TRIATLON SPO YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 12 02:41:24 8764
SITEMKAR BOLSOY - ID: 1284 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 8 02:21:16
SONER CAN SEZGUN - ID: 1004 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 32 01:19:04
SONER ORAL KASIM - ID: 1205 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
SONMEZ MENTES - ID: 1206 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 20 01:44:38 8059
SONUC AKDEMIR - ID: 1006 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 16 01:21:28 8507
Eğirdir 32 02:49:00 8651
SUAT AZER - ID: 1007 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
SUHEYL NURI CERCI - ID: 1014 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 9 01:29:25 8367
SUKRU SAGLAM - ID: 1015 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 40 01:37:46
SULEYMAN CAKIR AKSIT - ID: 1016 PAMUKKALE UNI MEN SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 28 02:39:47 8541
Eğirdir 24 02:50:46 8334
Didim 20 01:21:08 8603
SULEYMAN MALKOC - ID: 1017 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 8 01:26:11 8563
Balkan Sampiyonasi 30 01:24:30
Didim 21 01:26:45 8398
TAHSIN OZGUR - ID: 1021 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 1 01:03:52 9000
TALAT DEMIREL - ID: 1234 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 38 02:38:17 8372
TAMER ZEYBEK - ID: 1022 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 2 02:24:36 9383
TANSU SEN - ID: 1023 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 65 - 69 Race
Pos Finish Score
Alanya 2 01:53:09 8573
TASKIN DOGA ERDOGAN - ID: 1026 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 37 02:56:27 8041
Balkan Sampiyonasi 45 01:29:31
TIMUCIN GULAC - ID: 1029 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 02:26:41 8916
Kuşadası 6 01:18:02 8763
Balkan Sampiyonasi 8 01:13:10
Didim 9 01:17:13 8684
TOLGA ALPAGOT - ID: 1030 MARATONIST YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 6 02:26:57 9197
TOLGA CAG - ID: 1031 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 31 01:38:03 8076
Didim 40 01:37:01 8127
TOLGA KUS - ID: 1032 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:07:10 9500
Kuşadası 1 01:07:13 9000
Eğirdir 1 02:10:36 9500
Didim 1 01:06:27 9000
TOYGAR SEKMEN - ID: 1034 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 25 01:30:55
TUGRUL PINAR - ID: 1039 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 17 01:36:21 8308
Balkan Sampiyonasi 23 01:29:50
Didim 13 01:31:40 8458
TUNA OZKEN - ID: 1042 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 54 01:41:40
TUNC BURAK - ID: 1045 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9
Didim 6 01:19:43 8602
TURKER ECEVIT - ID: 1047 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 22 01:49:51 7903
TURKER KARPUZOGLU - ID: 1048 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 54 01:33:03
UFUK BIRIZ - ID: 1050 BABAESKI YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:18:32 9500
Kuşadası 1 01:13:17 9000
Eğirdir 1 02:20:42 9500
UFUK HIZARSLAN - ID: 1051 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:28:57 9187
Kuşadası 3 01:16:28 8904
Balkan Sampiyonasi 1 01:11:47
Eğirdir 5 02:30:28 9207
Didim 1 01:13:37 9000
UFUK MEHMET TUNALIOGLU - ID: 1053 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:29:28
UFUK SEVEN - ID: 1054 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 28 01:22:24
UFUK TURKOGLU - ID: 1055 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 12 01:21:02 8682
Balkan Sampiyonasi 33 01:19:15
UGUR DOKGOZ - ID: 1301 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 28 01:44:18
UGUR ENGIN - ID: 1057 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 30 02:29:55 8623
Balkan Sampiyonasi 35 01:19:44
Didim 29 01:24:30 8480
UGUR TURK - ID: 1059 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 50 - 54 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 18 01:23:07
Didim 14 01:34:47 8365
Alanya 10 01:25:48 8591
ULAS ALTUG - ID: 1063 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 13 01:16:14
UMIT EMRE ERDOGAN - ID: 1064 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:06:27 9361
Eğirdir 2 02:15:20 9321
UMUT CAVUSOGLU - ID: 1297 GENCLIK SPOR KARABUK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
UMUT KADIR KORKMAZ - ID: 1068 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 38 01:36:01
UMUT PEKDUZ - ID: 1069 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 25 - 29 Race
Pos Finish Score
Didim 7 01:21:45 8541
UMUT YILMAZ - ID: 1070 JANDARMA GUCU SPOR KL YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:14:19 9125
Avlu Balıkesir 3 01:12:34 8759
Balkan Sampiyonasi 3 01:08:36
Eğirdir 10 02:38:59 8611
Didim 3 01:09:02 8886
Alanya 5 01:10:06 8848
UYGAR SIRIN - ID: 1073 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 37 01:20:03
VOLKAN ALTUNBUDAK - ID: 1078 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 5 02:16:16
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:16:46 9231
Avlu Balıkesir 3 01:12:53 8863
Balkan Sampiyonasi 4 01:11:05
Eğirdir 8 02:32:37 8879
Didim 9 01:15:14 8780
VOLKAN ARSLAN - ID: 1079 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:14:24 8719
Avlu Balıkesir 5 01:12:39 8934
Didim 19 01:16:17 8727
Alanya 7 01:11:08 8782
VOLKAN BAS - ID: 1214 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 26 01:30:53 8291
VOLKAN BOZKURT - ID: 1080 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 10 01:11:59 8756
VOLKAN CELIK - ID: 1081 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
VOLKAN CETINTIRNAK - ID: 1082 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 2 01:07:45
VOLKAN MURAT UZUN - ID: 1083 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 17 03:14:29 7546
VOLKAN TURKAY - ID: 1084 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:11:43 9203
Balkan Sampiyonasi 4 01:09:05
VOLKAN USTABAY - ID: 1085 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 28 01:36:23
WERNER AMMANN - ID: 1256 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 70 - 74 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:42:02 9500
YAGIZ BASTUG - ID: 1089 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya 15 01:19:44 8559
YAHYA TUFEKCI - ID: 1103 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 39 01:21:42
Eğirdir 36 02:58:32 8365
YANKI KARADAGLI - ID: 1243 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 29 02:40:10 8529
YARGI DEGER CAGLAR - ID: 1106 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 42 01:52:27
YASIN KAZAKLI - ID: 1108 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 16 01:14:03
YAVUZ MURAT ARSLAN - ID: 1110 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 55 - 59 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 03:21:15 8060
Balkan Sampiyonasi 7 01:31:37
YEKTA YIGIT DINC - ID: 1115 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 30 - 34 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 14 02:24:07