M3 - KIZLAR (B) - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ASYA AKSAKAL - ID: 106 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
AYCAN KOSAR - ID: 118 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:40:29 8833
Eğirdir 9 00:37:49 8854
Didim 6 00:41:24 8883
BERRA PAMUK - ID: 184 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:38:31 8892
Eğirdir 8 00:37:34 8861
Didim 5 00:39:55 8927
CEMRE CIVELEK - ID: 1187 BASARAN ZUCCACIYE GENCLIK VE SPOR KULUBU M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:39:23 8866
CEYLIN LARA GUNAYDIN - ID: 260 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 9 00:43:21 8824
ELA KOSEOGLU - ID: 381 BURSA MODERN PENTATLON M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 15 00:57:50 8390
ELIF GUNCAN - ID: 388 CELPA SPOR KULUBU M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:37:43 8916
Avlu Balıkesir 1 00:17:37
Eğirdir 4 00:35:15 8931
Didim 2 00:37:52 8989
ELIF YILDIRIM - ID: 399 FERDI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 2 00:27:49
ELIZ HEPHIZ - ID: 402 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
ESMA LAL ATLI - ID: 478 KUSADASI BELEDIYESPOR M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 14 00:51:16 8587
FEYZAN HILAL ARSLAN - ID: 500 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:41:31 8802
Eğirdir 7 00:37:18 8869
HAVIN DUMAN - ID: 573 ALANYA BELEDIYE SK M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 00:34:55 9000
Eğirdir 1 00:32:59 8999
Didim 1 00:37:30 9000
HELIN ARIKAN - ID: 576 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:36:47 8944
Eğirdir 2 00:33:17 8990
Didim 3 00:38:12 8979
IRMAK SEREFLIOGLU - ID: 617 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:38:39 8888
Eğirdir 6 00:36:18 8899
Didim 8 00:41:39 8875
MUBECCEL SIMAY KILIC - ID: 762 FERDI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
NISA BEGUM YILMAZ - ID: 823 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:37:58 8908
Eğirdir 5 00:35:31 8923
Didim 4 00:39:32 8939
NISA KOLIP - ID: 827 FERDI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
OZUMSU AKTAN - ID: 900 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 3 00:34:43 8947
RADNIYEGA ZEYNEB UGURLU - ID: 910 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 10 00:47:08 8711
SELIN GOKSOY - ID: 953 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 00:13:28
SUDENUR KENAR - ID: 1013 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 2 00:13:33
YAGMUR OZKARANLIK - ID: 1101 BURSA YUZME KULUBU M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 10 00:38:04 8846
Didim 7 00:41:31 8879