M3 - ERKEKLER (B) - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ABDUSSAMED AFINDI - ID: 13 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 17 00:45:32 8585
Eğirdir 12 00:36:06 8807
Didim 29 00:46:01 8615
ANDREY SELIM SACAN - ID: 80 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:33:54 8934
Didim 3 01:18:36 8765
ANDREY YEROFEYEV - ID: 81 ALANYA BELEDIYE SK M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 2 00:30:29 8975
Didim 5 00:35:59 8916
ARDA AKAR - ID: 87 BURSA MODERN PENTATLON M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 15 00:38:07 8746
Didim 17 00:41:40 8746
ARDA AYDIN - ID: 89 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 15 00:44:11 8625
Balkan Sampiyonasi 7 00:11:59
Eğirdir 8 00:35:07 8836
Didim 20 00:42:08 8732
ARDA BAYRAM - ID: 90 EGE SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:36:45 8848
Avlu Balıkesir 2 00:15:09
Balkan Sampiyonasi 3 00:10:40
BURAK VATANSEVER - ID: 217 BURSA MODERN PENTATLON M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
DEMIR DOGAN - ID: 288 YUZ BIN KOS SK M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 00:38:20 8801
Kuşadası 28 00:52:49 8676
Avlu Balıkesir 7 00:17:52
Eğirdir 13 00:36:09 8805
Didim 22 00:43:03 8704
DEMIR ILGIN KAYA - ID: 289 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 00:11:28
EFIM BALALAESHNIKOV - ID: 362 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 13 00:40:45 8728
Eğirdir 9 00:35:15 8832
EGE CAHAN - ID: 365 BALIKESIR BUYUKSEHIR M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 00:41:15 8713
Avlu Balıkesir 9 00:18:53
Eğirdir 16 00:38:16 8742
EGE ENES OZCETIN - ID: 368 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 18 00:40:16 8682
Didim 27 00:44:06 8673
EGE KARAKUS - ID: 370 ALTAY SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 00:39:01 8780
Eğirdir 6 00:34:24 8858
Didim 18 00:41:53 8739
EGE KIZILELMA - ID: 371 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:33:23 8949
Avlu Balıkesir 3 00:15:40
Eğirdir 3 00:31:26 8947
Didim 9 00:36:38 8897
EMIR ISIL - ID: 412 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:37:16 8833
Eğirdir 4 00:31:31 8944
Didim 8 00:36:25 8903
EMRE GULEN - ID: 426 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
ENES KADIR KESKIN - ID: 439 GELIBOLU TRIATLON SPO M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Didim 19 00:41:59 8736
FARUK EMRE AYBAR - ID: 489 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 00:39:13 8774
Avlu Balıkesir 8 00:18:44
Eğirdir 14 00:37:25 8767
Didim 26 00:44:06 8673
GOKTURK TONAY - ID: 527 NAZILLI BISIKLET, TRIATLON VE DOGA SPORLARI KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Didim 36 00:54:57 8347
HAMZA EFE LEVENT - ID: 561 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 18 00:46:18 8562
Eğirdir 21 00:43:10 8595
Didim 13 00:45:40 8626
HIZIR DENIZ DEMIRLENG - ID: 581 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 10 00:20:43
Balkan Sampiyonasi 9 00:14:05
IMAN SHAKHRIIARI - ID: 607 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 00:14:13
ISMAIL YIGIT - ID: 628 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 19 00:50:13 8444
Eğirdir 20 00:42:53 8603
Didim 33 00:49:58 8497
KEREM ERYILMAZ - ID: 657 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 5 00:17:37
Balkan Sampiyonasi 6 00:11:46
Eğirdir 17 00:38:30 8735
MERTCAN SENGUL - ID: 740 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 00:38:49 8786
Eğirdir 7 00:34:47 8846
Didim 15 00:40:49 8771
MERT DERIN - ID: 730 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 00:37:50 8816
Eğirdir 5 00:33:35 8882
Didim 23 00:43:08 8702
MERT ERTAN CESUR - ID: 732 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 00:39:08 8777
Avlu Balıkesir 6 00:17:45
Balkan Sampiyonasi 8 00:12:16
Eğirdir 11 00:35:50 8815
Didim 16 00:41:34 8749
MERT SEZGIN - ID: 736 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 14 00:24:09
Didim 34 00:51:15 8458
METIN PASA YILMAZ - ID: 752 DEMIR ADIMLAR SPOR KU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 00:38:19 8801
Avlu Balıkesir 4 00:16:48
Eğirdir 10 00:35:37 8821
Didim 25 00:43:59 8676
MUSTAFA JAMAK - ID: 785 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 2 00:10:33
TURKER KEMAL KIYAK - ID: 1049 CELPA SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 00:32:38 8972
Avlu Balıkesir 1 00:14:06
Balkan Sampiyonasi 1 00:09:53
Eğirdir 1 00:30:15 8982
Didim 2 00:34:12 8970
VOLOBYMYR IHNATOV - ID: 1086 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 00:11:30
YAGIZ KURT - ID: 1094 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 11 00:19:32
YASIN AYDOGDU - ID: 1107 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 00:53:54 8334
Avlu Balıkesir 13 00:21:49
Didim 32 00:48:14 8549
YAVUZ DAGLAR - ID: 1109 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 16 00:45:10 8596
Avlu Balıkesir 12 00:21:40
Eğirdir 22 00:46:24 8498
YUSUF AKTURK - ID: 1124 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 20 00:50:42 8430
Avlu Balıkesir 11 00:20:53
Eğirdir 19 00:40:29 8675
Didim 31 00:48:13 8549