M3 - KIZLAR (A) - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ALISAR KRIMESH - ID: 1208 FERDI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
BERRA YAVUZ - ID: 185 MAVI KARGA SPOR KULUBU M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 00:40:37 8829
Eğirdir 9 00:38:55 8821
Didim 13 00:42:43 8843
CEYDA AKTURK - ID: 258 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 00:41:02 8816
Eğirdir 8 00:36:24 8896
Didim 10 00:41:35 8877
DAMLA OZCAN - ID: 278 BURSA MODERN PENTATLON M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Didim 19 00:50:05 8622
DERIN DENIZ TAKSI - ID: 302 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 13 00:41:04 8756
DIDEM OZGE MIZRAK - ID: 307 ITU GVO M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 00:14:31
Eğirdir 12 00:40:58 8759
ELIF CEREN GUNES - ID: 384 BURSA MODERN PENTATLON M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Didim 22 00:52:30 8550
ELIF VARLI - ID: 398 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:36:35 8950
Eğirdir 3 00:33:55 8971
Didim 5 00:39:15 8947
EVLA DUNDAR - ID: 1218 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 00:43:35 8740
HALIME SAVRAN - ID: 556 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:39:08 8873
Eğirdir 5 00:35:16 8930
ILKBEN ALMILA SARITAS - ID: 601 ALANYA BELEDIYE SK M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 00:36:09 8963
Eğirdir 1 00:32:57 9000
Didim 1 00:37:30 9000
ISRA YUKSEL - ID: 629 ITU GVO M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 00:13:32
Didim 24 00:57:54 8388
NARIN YAREN CELIK - ID: 795 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 00:39:19 8868
Eğirdir 6 00:36:15 8901
NEHIR KARABULUT - ID: 801 FERDI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
NEHIR SUMER - ID: 802 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 00:44:01 8727
Eğirdir 7 00:36:23 8897
NISA TUANA OZMAY - ID: 828 FERDI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 00:17:27
NUR USENMEZ - ID: 831 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 00:44:15 8720
Eğirdir 10 00:40:13 8782
Didim 15 00:44:08 8801
SONGUL GULER - ID: 1005 GELIBOLU TRIATLON SPO M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 00:41:52 8791
Balkan Sampiyonasi 2 00:13:46
Eğirdir 11 00:40:43 8767
Didim 12 00:41:43 8873
SUDE SENDURAN - ID: 1010 BALIKESIR BUYUKSEHIR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:38:23 8896
Avlu Balıkesir 1 00:18:31
Eğirdir 4 00:34:45 8946
Didim 26 00:40:12 8919
YOSUN TUTUM - ID: 1118 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:36:44 8945
Eğirdir 2 00:33:33 8982