YAS GRUBU - KADINLAR (45 - 49) - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
AYSEGUL OVUNC - ID: 134 PAN DAGCILIK VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:46:50 8394
Avlu Balıkesir 3 01:40:32 8682
AYSIN OZER BASKIR - ID: 137 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:21:36
DILEK KURT - ID: 313 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 4 01:44:40 8558
Balkan Sampiyonasi 7 01:46:54
Didim 6 01:50:23 8240
ESRA DENIZ TARHAN - ID: 480 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 03:37:57 7776
Alanya 4 01:50:03 8331
JOHANNA VENALAINEN - ID: 1262 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 03:31:41 7964
MINE IKICAN KORTEL - ID: 1183 ALACATI SALI BISIKLET YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:56:09 8114
PINAR POHRENK - ID: 906 DEMIR ADIMLAR SPOR KU YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:55:00 9065
Kuşadası 4 01:44:49 8454
Balkan Sampiyonasi 5 01:32:35
Eğirdir 3 03:00:11 9065
Alanya 2 01:31:43 8881
SEDA KANSUK - ID: 940 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:42:32
Didim 5 01:49:55 8254
SELEN ERYUCE - ID: 950 ANKYRA SK YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:40:30 9500
Kuşadası 1 01:26:38 9000
Balkan Sampiyonasi 2 01:23:15
Eğirdir 1 02:45:42 9500
Didim 1 01:25:04 9000
SENEM ARIKAN - ID: 964 SASFIT YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:59:25 8932
Avlu Balıkesir 1 01:29:57 9000
Balkan Sampiyonasi 4 01:29:21
Eğirdir 4 03:07:44 8839
Didim 4 01:38:35 8594
Alanya 3 01:41:10 8597
SERMIN KAPUCU - ID: 982 FERDI YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:50:29 9200
Kuşadası 2 01:31:31 8853
Avlu Balıkesir 2 01:31:00 8968
Balkan Sampiyonasi 3 01:23:45
Eğirdir 2 02:52:05 9308
Didim 3 01:29:12 8876
SINEM KORULAR - ID: 1261 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 03:18:14 8368
SUNA YILMAZ - ID: 1019 ANKYRA SK YAS GRUBU - KADINLAR - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:32:03 8837
Didim 2 01:25:46 8979
Alanya 1 01:27:45 9000
TAINA SIRONEN - ID: 1260 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 03:10:21 8604