YAS GRUBU - ERKEKLER (45 - 49) - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ADIL UCARCI - ID: 1302 ANTALYA TRIATLON SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 24 01:33:16
ADNAN ONAR - ID: 16 BARIDA GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 23 01:20:07
Eğirdir 15 02:43:33 8699
ADNAN SEDEF - ID: 17 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 26 02:55:52 8040
Kuşadası 19 01:34:59 8254
Balkan Sampiyonasi 35 01:29:58
Eğirdir 23 03:11:26 7863
Didim 23 01:27:03 8389
Alanya 13 01:29:28 8450
AHMET TUGAY - ID: 34 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 29 01:42:24 7928
ALI IHSAN OZTURK - ID: 52 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 16 02:36:12 8630
Kuşadası 13 01:22:48 8620
Eğirdir 14 02:42:12 8740
Didim 16 01:22:12 8534
Alanya 9 01:19:57 8735
ALI RIZA BILAL - ID: 58 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 9 02:33:37 8997
ALPER ATAKER - ID: 71 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 37 01:32:55
ALPTEKIN BASKIR - ID: 76 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 16 01:17:21
ANIL ALTUNBAS - ID: 82 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 15 02:34:17 8688
Kuşadası 11 01:21:47 8650
ATES BERNA - ID: 112 BABAESKI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 5 02:16:32 9220
Kuşadası 5 01:15:28 8840
Avlu Balıkesir 2 01:12:54 8962
Balkan Sampiyonasi 2 01:09:36
Eğirdir 4 02:23:58 9287
AYDIN YENIAY - ID: 121 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 17 02:36:49 8612
Balkan Sampiyonasi 22 01:19:24
Didim 15 01:21:39 8551
AYTAC BOSVER - ID: 140 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 01:47:32 7878
Alanya 18 01:42:10 8069
AYTUG ATABEK - ID: 141 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 39 01:37:02
BAHRI UC - ID: 148 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 18 01:23:08 8506
BULEND ALI ARIKAN - ID: 205 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 28 02:57:50 7981
Avlu Balıkesir 10 01:31:06 8416
Balkan Sampiyonasi 36 01:31:59
Eğirdir 22 03:11:20 7866
Didim 25 01:36:40 8100
Alanya 15 01:35:16 8276
BULENT KEBAPCI - ID: 207 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 01:20:23 8692
Balkan Sampiyonasi 19 01:18:37
Eğirdir 13 02:41:45 8753
BURHAN OZ - ID: 1155 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:21:14 8667
CEMAL GUMUS - ID: 244 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 33 01:27:29
CEMAL SAHIN - ID: 245 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:15:08 9262
Didim 8 01:13:49 8786
Alanya 2 01:11:35 8986
CEM DAGDELEN - ID: 1248 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:18:44 9154
CEMIL YILDIZHAN - ID: 246 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 13 02:32:29 8742
Kuşadası 16 01:25:58 8525
Eğirdir 10 02:35:01 8955
Didim 13 01:19:47 8607
CEVAT CANDEMIR - ID: 256 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 12 02:28:52 8850
Kuşadası 9 01:20:50 8679
Balkan Sampiyonasi 25 01:21:56
Alanya 12 01:27:29 8509
DMITRY TALKACHOU - ID: 1247 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:07:13 9500
EMRE TACIR - ID: 432 MARATONIST YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya 6 01:14:46 8891
ENVER AKTAS - ID: 450 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 13 01:50:07 7845
Didim 32 02:05:49 7226
ERCAN BALKAYA - ID: 453 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 11 02:31:19
Balkan Sampiyonasi 20 01:18:44
Alanya 7 01:18:25 8781
ERDOGAN GUNDUZ - ID: 458 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 3 01:13:52 8933
Balkan Sampiyonasi 7 01:13:08
Didim 6 01:12:19 8831
Alanya 3 01:11:40 8984
ERKAN UYAR - ID: 1250 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 02:42:11 8451
ERTAN GUNES - ID: 471 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 41 01:41:23
Didim 31 01:46:58 7791
Alanya 19 01:49:41 7843
ERTUNC AKDOGAN - ID: 475 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:15:28
Eğirdir 8 02:31:32 9060
Didim 14 01:19:53 8604
EVREN AKBAS - ID: 1220 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
EYUP YAZICI - ID: 486 SAKARYA TURK TELEKOM YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:10:39 8984
Balkan Sampiyonasi 5 01:11:01
Eğirdir 3 02:20:01 9405
Didim 4 01:10:38 8881
GOKHAN AKKOYUNLU - ID: 519 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 24 03:14:25 7773
GOKHAN BILGEN - ID: 520 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 01:22:06 8641
Balkan Sampiyonasi 17 01:17:55
Eğirdir 11 02:35:52 8930
Didim 12 01:19:06 8627
GOKTUG BEDRI EVREN - ID: 525 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
GREGORY LAWRIE - ID: 531 DOGA KOLEJI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 01:20:35 8686
Balkan Sampiyonasi 15 01:17:08
Eğirdir 17 02:45:31 8640
HAKAN BERBERLER - ID: 546 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 12 01:15:56
HAKAN ULAS - ID: 549 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:19:33 9130
Balkan Sampiyonasi 3 01:09:48
Eğirdir 1 02:16:52 9500
Didim 7 01:13:08 8806
HAKAN ULKER - ID: 550 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
HALIL IBRAHIM ARSLAN - ID: 553 FERDI PARATRIATLET - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 25 02:50:35 8199
HAMDI OGUZ YOLDAS - ID: 559 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 12 01:14:57
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 24 02:50:04 8214
Kuşadası 15 01:25:51 8528
Balkan Sampiyonasi 29 01:22:31
Eğirdir 20 02:55:15 8348
Didim 20 01:24:51 8455
Alanya 10 01:25:39 8564
HASAN ATAKAN AYDIN - ID: 566 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 21 02:44:09 8392
Eğirdir 19 02:47:38 8577
ISMAIL ONDER UNAL - ID: 626 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 24 01:21:21
Didim 19 01:23:37 8492
KUDSI CENK ULUDOGAN - ID: 1300 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 21 01:29:25
LEVENT KENDIR - ID: 677 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 32 01:26:39
Eğirdir 21 03:01:06 8173
MEHMET AKSARAYLI - ID: 694 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 26 01:37:42 8069
MEHMET ALI YONTAN - ID: 695 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Didim 27 01:37:43 8069
MEHMET BURAK UNAL - ID: 698 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 13 01:16:22
MEHMET GOKHAN OZKORKMAZ - ID: 706 ADALAR SU SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 9 01:14:11
Eğirdir 5 02:25:56 9228
MEHMET KARA - ID: 708 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 20 01:29:05
Eğirdir 25 03:21:29 7561
Didim 30 01:44:27 7867
Alanya 16 01:35:45 8261
MEHMET KERIM CAKMAK - ID: 710 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:18:18 9167
Kuşadası 4 01:15:11 8848
Alanya 4 01:12:16 8966
MEHMET NAVGASIN - ID: 1282 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 26 01:37:49
MURAT ALTIN - ID: 771 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 62 01:44:59
Didim 41 01:36:22 8124
Alanya 31 01:51:13 7579
Alanya 14 01:29:52 8438
MURAT ATLI - ID: 772 ISTANBUL TRIATLON SPO YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:21:31 9071
Avlu Balıkesir 4 01:15:33 8882
Balkan Sampiyonasi 6 01:12:20
Eğirdir 7 02:28:28 9152
Alanya 5 01:13:15 8936
MURAT BAHCECIOGLU - ID: 773 BEYLIKDUZU TRIATLON YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 11 01:36:05 8266
Balkan Sampiyonasi 26 01:22:08
MURAT CIFTCI - ID: 774 ASPAVA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:23:25 9014
Kuşadası 3 01:13:39 8894
Avlu Balıkesir 5 01:17:50 8814
Didim 5 01:12:13 8834
MURAT MEHRUBEOGLU - ID: 1249 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 14 02:33:36 8708
MUSTAFA EMRE TUNCER - ID: 783 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 27 02:56:24 8024
Kuşadası 18 01:33:55 8286
Didim 24 01:31:29 8256
MUSTAFA KIROGLU - ID: 787 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
OKAN BAGCI - ID: 841 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 23 01:32:12
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 29 03:15:19 7457
Kuşadası 20 01:45:12 7948
Avlu Balıkesir 12 01:37:14 8232
Eğirdir 26 03:36:02 7125
Didim 28 01:41:07 7967
Alanya 17 01:40:08 8130
OKAN ULAS - ID: 843 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 01:10:08 9000
Balkan Sampiyonasi 1 01:07:37
Didim 1 01:06:41 9000
OMER TUZER - ID: 857 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 21 01:19:12
OMER VAROGLU - ID: 858 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 6 01:20:22 8738
Balkan Sampiyonasi 11 01:15:53
OZAN TUNA - ID: 887 MAVI KARGA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 17 01:29:43 8412
Avlu Balıkesir 9 01:28:28 8495
Balkan Sampiyonasi 27 01:22:19
Eğirdir 16 02:44:23 8674
Didim 17 01:22:45 8518
Alanya 8 01:18:33 8777
OZGUR KIZILOGLU - ID: 894 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 14 01:16:23
Didim 11 01:18:48 8636
ROBERT TRZECIAK - ID: 1251 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 22 02:47:09 8302
SABAHATTIN ARTUKER - ID: 924 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:14:55 9269
Balkan Sampiyonasi 4 01:10:51
Eğirdir 2 02:18:25 9453
Didim 3 01:10:10 8895
Alanya 1 01:11:08 9000
SAHKAN SALTIK - ID: 928 BALIKESIR DORUK SPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 18 02:38:47 8553
Eğirdir 18 02:47:08 8592
Alanya 11 01:26:41 8533
SEDAT YAZICI - ID: 942 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 31 01:26:00
Didim 22 01:26:53 8394
SELCUK OGUZTURK - ID: 948 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 23 02:48:06 8273
Balkan Sampiyonasi 34 01:28:13
SERKAN SAKTANBER - ID: 1203 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 01:24:17 8575
SEVKI AHCIHOCA - ID: 986 ASPAVA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:11:40 9366
Avlu Balıkesir 1 01:11:38 9000
Didim 2 01:09:11 8925
SINAN AKSU - ID: 1002 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 18 01:18:24
SINAN (AKSU) - ID: 1001 ISTANBUL TRIATLON SPO YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 12 02:41:24 8764
SUKRU SAGLAM - ID: 1015 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 40 01:37:46
SULEYMAN MALKOC - ID: 1017 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 8 01:26:11 8563
Balkan Sampiyonasi 30 01:24:30
Didim 21 01:26:45 8398
TIMUCIN GULAC - ID: 1029 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 02:26:41 8916
Kuşadası 6 01:18:02 8763
Balkan Sampiyonasi 8 01:13:10
Didim 9 01:17:13 8684
TOLGA ALPAGOT - ID: 1030 MARATONIST YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 6 02:26:57 9197
UFUK SEVEN - ID: 1054 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 28 01:22:24
UGUR DOKGOZ - ID: 1301 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 28 01:44:18
UMUT KADIR KORKMAZ - ID: 1068 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 38 01:36:01
YARGI DEGER CAGLAR - ID: 1106 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 42 01:52:27
YUSUF YUKSEL - ID: 1130 KARESI SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 45 - 49 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 20 02:42:39 8437
Avlu Balıkesir 7 01:22:26 8676
Didim 10 01:18:12 8654