YAS GRUBU - ERKEKLER (35 - 39) - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ABDI KURT - ID: 3 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 29 01:44:22
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 44 02:45:27 8157
Kuşadası 19 01:24:19 8422
Avlu Balıkesir 13 01:21:56 8655
Eğirdir 35 02:56:57 8412
Didim 23 01:19:05 8643
Alanya 29 01:30:54 8189
ABDULKERIM TASDEMIR - ID: 1145 DEMIR ADIMLAR SPOR KU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 15 02:36:56
Kuşadası 17 01:21:33 8505
ABDULLAH KARAGOL - ID: 8 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 51 01:29:49
ABDURRAHMAN DEMIR - ID: 11 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 41 01:22:58
Didim 25 01:20:37 8597
Alanya 25 01:21:03 8484
AHMET BENGOZ - ID: 20 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 8 01:10:58
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 24 02:25:11 8765
Balkan Sampiyonasi 19 01:14:34
AKIF KURFEYIZ - ID: 38 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 27 01:35:53 8075
Didim 37 01:30:05 8313
AKIN BAGCILAR - ID: 40 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 46 01:25:23
ALI KARADENIZ - ID: 53 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
ALI KARAKAS - ID: 1231 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 02:24:25 8788
ALP AVNI YELKENBICER - ID: 67 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 30 01:18:34
Eğirdir 22 02:41:06 8888
ARIF KIPER - ID: 99 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 23 01:16:39
Eğirdir 20 02:35:23 9059
A. SERTAC KOKENEK - ID: 2 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 57 01:36:32
ATILLA ENDERER - ID: 114 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 18 01:23:33 8445
Balkan Sampiyonasi 10 01:39:26
BARIS OKUDUCU - ID: 152 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 14 02:19:21 8940
Kuşadası 7 01:12:28 8777
Avlu Balıkesir 9 01:16:55 8806
Didim 13 01:14:07 8792
Alanya 12 01:13:09 8721
BELAL HASSAN - ID: 168 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 01:08:31
Didim 2 01:07:59 8976
BORA KIPER - ID: 198 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 45 01:24:08
BULENT SERDAR - ID: 208 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 29 01:40:06 7948
Balkan Sampiyonasi 58 01:38:42
Didim 42 01:43:42 7904
BURAK BERBER - ID: 211 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 39 02:38:40 8360
Avlu Balıkesir 14 01:22:37 8635
Balkan Sampiyonasi 31 01:18:46
BURAK KARACIK - ID: 214 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 42 02:44:08 8196
Avlu Balıkesir 11 01:20:30 8698
Balkan Sampiyonasi 26 01:17:37
BURHAN COMERTOGLU - ID: 222 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 16 02:37:26
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 41 02:40:35 8303
Eğirdir 24 02:43:16 8823
Didim 26 01:20:59 8586
Alanya 28 01:23:01 8425
CAGLAR ISCIOGLU - ID: 1156 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 31 01:57:23 7430
CAGRI UTKAN - ID: 1295 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 25 01:35:08
CAN ILHAN - ID: 236 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 24 01:16:54
CAN KARAKUS - ID: 237 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 30 01:47:23 7730
Didim 38 01:30:08 8311
CAN USTUNDAG - ID: 238 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:10:58
Eğirdir 9 02:25:58 9342
CEMAL KAYGISIZ - ID: 1161 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
CEM BEHAR - ID: 243 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 11 01:12:53
Eğirdir 25 02:43:28 8817
Didim 18 01:16:08 8731
Alanya 14 01:13:42 8705
CENKER ELBIRLER - ID: 1235 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 46 02:53:22 7919
CETIN CETINER - ID: 253 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 27 02:28:09 8676
Kuşadası 12 01:18:12 8605
Avlu Balıkesir 6 01:13:28 8909
Balkan Sampiyonasi 9 01:11:46
Eğirdir 17 02:34:41 9080
Didim 15 01:15:04 8763
Alanya 19 01:16:21 8625
CUNEYT AYGUN - ID: 273 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 17 02:20:32 8904
Eğirdir 1 02:20:42 9500
DENIZ KARAKURT - ID: 295 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 29 02:28:40 8660
Balkan Sampiyonasi 22 01:16:23
DENIZ USTUNDAG - ID: 298 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 29 01:18:17
Eğirdir 34 02:51:29 8576
DINCER YILMAZ - ID: 315 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 1 02:00:41 9500
Kuşadası 1 01:05:03 9000
Didim 1 01:07:11 9000
Alanya 2 01:04:43 8974
DUYGUN YURTERI - ID: 335 ISTANBUL TRIATLON SPO YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 12 02:31:22
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 33 02:32:29 8546
Balkan Sampiyonasi 4 01:09:39
Eğirdir 3 02:23:20 9421
Didim 3 01:09:34 8928
Alanya 5 01:09:51 8820
EBRAR DONMEZ - ID: 336 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:11 8949
Kuşadası 14 01:20:13 8545
Kuşadası
Didim 00:07:00 8951
EKREM KAIDE - ID: 378 ASPAVA SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 8 02:15:32 9054
Kuşadası 4 01:10:27 8838
Avlu Balıkesir 1 01:10:27 9000
Didim 4 01:09:37 8927
EMIN BOSTANCI - ID: 405 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 25 01:32:28 8177
Eğirdir 39 03:12:36 7943
Didim 39 01:31:00 8285
EMRAH BAYRAKTAR - ID: 419 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 21 02:23:36 8812
Alanya 20 01:16:48 8612
EMRE OZKAN - ID: 428 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 27 02:45:17 8762
EMRE TASCAN - ID: 433 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 18 01:14:08
Alanya 13 01:13:19 8716
EMRE ZENGIN - ID: 438 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 20 02:23:32 8814
Kuşadası 11 01:15:13 8695
Avlu Balıkesir 10 01:20:17 8705
Balkan Sampiyonasi 21 01:16:03
Eğirdir 21 02:36:54 9014
Didim 16 01:15:34 8748
Alanya 15 01:14:33 8679
ENIS KUSGOZ - ID: 1233 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 36 02:37:26 8397
ERAY HASIM ARSLAN - ID: 451 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 53 01:31:41
ERDEM CELFIS - ID: 455 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 37 03:01:43 8269
ERDEM DEMIREL - ID: 456 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 13 02:17:45 8988
Kuşadası 8 01:12:57 8763
Balkan Sampiyonasi 8 01:11:32
Eğirdir 5 02:24:11 9395
Didim 10 01:12:56 8827
Alanya 17 01:14:54 8669
ERDOGAN OZBAGCIVAN - ID: 459 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 61 01:41:13
Didim 43 01:54:44 7573
ERKAN ORUC - ID: 467 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 37 02:38:00 8380
Balkan Sampiyonasi 44 01:23:59
Didim 32 01:28:36 8357
ERSIN CEYLAN - ID: 469 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 43 02:45:23 8159
Balkan Sampiyonasi 47 01:25:25
Eğirdir 38 03:04:17 8192
FERIT TEKIN - ID: 1222 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 34 02:35:55 8443
Avlu Balıkesir 16 01:24:16 8585
FIRAT ONUR CAGILTAY - ID: 505 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 47 02:59:29 7736
Balkan Sampiyonasi 52 01:31:22
Didim 33 01:29:24 8333
FUAT KALAFAT - ID: 507 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 11 01:12:43 8734
GALIP OZTURK - ID: 512 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 4 01:08:51 8850
GOKHAN KIRANARTLIOGLU - ID: 521 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 25 01:17:06
Eğirdir 31 02:48:37 8662
Alanya 22 01:17:33 8589
GOKHAN SEZGINER - ID: 523 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 48 01:25:33
GOKSEN CINAR - ID: 524 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 6 02:10:58 9191
Kuşadası 3 01:09:11 8876
Avlu Balıkesir 2 01:10:35 8996
Balkan Sampiyonasi 6 01:10:42
Eğirdir 4 02:23:26 9418
Didim 7 01:11:30 8870
GUNES UNAL - ID: 538 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 26 01:33:49 8137
Didim 35 01:29:36 8327
HARUN BICAKCI - ID: 563 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 22 01:26:04 8369
Balkan Sampiyonasi 43 01:23:46
HUSEYIN ARHAN - ID: 1240 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 7 02:11:32 9174
HUSEYIN AYDIN AKTAS - ID: 582 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 12 02:17:42 8989
Kuşadası 5 01:11:15 8814
Eğirdir 8 02:25:32 9355
Didim 11 01:13:04 8823
Alanya 18 01:15:04 8664
ILIJA VOJNOVIC - ID: 600 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 50 01:27:02
ILKER IKIER - ID: 604 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 15 02:19:40 8930
Balkan Sampiyonasi 15 01:14:01
Eğirdir 14 02:33:49 9106
Alanya 8 01:11:21 8775
INANC VATANSEVER - ID: 608 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 18 02:20:55 8893
Balkan Sampiyonasi 13 01:13:34
Didim 21 01:17:04 8703
ISA AKKUS - ID: 618 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 18 01:34:31 8278
ISMAIL ALPASLAN - ID: 622 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 31 02:30:28 8606
Balkan Sampiyonasi 34 01:19:17
Didim 28 01:22:48 8531
KAROL BOGUS - ID: 1239 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 02:10:26 9207
KORHAN KOROGLU - ID: 663 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
KORHAN KUCUK - ID: 664 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 42 01:23:33
Eğirdir 10 02:28:02 9280
Didim 12 01:13:15 8818
Alanya 16 01:14:52 8670
KUTAY ORHAN - ID: 669 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 40 01:31:45 8263
LEVENT OZGONUL - ID: 678 GOZTEPE SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
MAKSUT KAPTAN - ID: 690 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 13 02:31:22
Balkan Sampiyonasi 40 01:21:49
MEHMET OGUT - ID: 711 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 10 02:16:59 9011
Kuşadası 6 01:11:48 8797
Avlu Balıkesir 3 01:10:51 8988
Balkan Sampiyonasi 5 01:10:29
Eğirdir 2 02:21:13 9484
Didim 6 01:10:01 8915
MEHMET ZOR - ID: 715 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 36 01:29:46 8322
MELIH ONYER - ID: 1180 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 24 01:29:51 8256
MERDAN CAYIR - ID: 724 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:06:56
MURAT ALTIN - ID: 771 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 62 01:44:59
Didim 41 01:36:22 8124
Alanya 31 01:51:13 7579
Alanya 14 01:29:52 8438
MURAT GULGUDEN - ID: 777 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 15 02:34:13 9094
MURAT GUNEY - ID: 778 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 6 02:24:58 9372
MUSTAFA ARAC - ID: 781 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 17 01:14:07
NESET OZGUR - ID: 1221 KARESI SPOR KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 8 01:16:13 8827
NIHAT KORUCU - ID: 815 TSK SPOR GUCU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 7 01:16:06 8830
Eğirdir 16 02:34:24 9089
Didim 14 01:14:38 8776
NOYAN PAMUKCU - ID: 829 JANDARMA GUCU SPOR KL YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 40 02:40:05 8318
Alanya 23 01:17:42 8585
OGUZHAN YALCIN - ID: 840 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 36 01:20:02
Eğirdir 30 02:47:58 8682
Alanya 27 01:22:15 8448
OKAY ALTUN - ID: 844 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 22 02:24:12 8794
Eğirdir 19 02:35:18 9062
OKTAY BOSTAN - ID: 846 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 38 01:20:50
ONDER OZOK - ID: 863 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 59 01:40:00
ONUR KAPUCU - ID: 1230 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 15 01:17:28
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 16 02:20:08 8916
ONUR OZTURK - ID: 870 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 49 01:26:30
ONUR TAYIZ - ID: 873 YUZ BIN KOS SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 32 02:31:49 8566
Eğirdir 23 02:42:09 8856
ONUR YAZMAN - ID: 874 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 19 02:22:25 8848
ORHAN CAN OZBEK - ID: 876 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 13 02:31:04 9189
Didim 9 01:12:23 8844
Alanya 9 01:11:55 8758
OYTUN SATAR - ID: 883 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 56 01:36:00
OZAN TARI - ID: 885 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 30 01:27:01 8405
OZGUR ELGIN - ID: 892 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Didim 27 01:22:16 8547
OZUM CEM ASLAN - ID: 899 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 17 01:32:42 8332
Didim 34 01:29:30 8330
RAMAZAN EMRAH KARABOGA - ID: 911 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 9 02:16:27 9027
Kuşadası 9 01:13:16 8753
Avlu Balıkesir 4 01:11:59 8954
Eğirdir 7 02:25:04 9369
Didim 5 01:09:39 8926
Alanya 6 01:10:02 8815
RUSO YAKIMOVIC - ID: 1238 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 3 02:03:03 9429
SALIH AKYILDIZ - ID: 929 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 40 - 44 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 30 01:34:45 8175
Balkan Sampiyonasi 20 01:14:53
SALIH KARAPELIT - ID: 930 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 60 01:40:59
Alanya 30 01:32:58 8127
SECKIN ALAY - ID: 1195 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
SECKIN EREN - ID: 938 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 11 02:17:32 8994
Balkan Sampiyonasi 12 01:13:09
Eğirdir 11 02:28:58 9252
Didim 17 01:15:35 8748
SECKIN TUNCER ERDOGMUS - ID: 1197 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 28 01:38:24 7999
SEFA EROGLU - ID: 1232 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 28 02:28:25 8668
SELAHATTIN TANYERI - ID: 945 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 28 01:18:01
Eğirdir 29 02:47:11 8705
Alanya 21 01:17:16 8598
SELCUK GURSEL - ID: 946 BURSA TRIATLON SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 26 02:27:52 8684
Balkan Sampiyonasi 27 01:17:37
Eğirdir 26 02:44:31 8785
Didim 22 01:17:27 8692
Alanya 24 01:20:30 8501
SELCUK KURUN - ID: 947 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 4 02:08:34 9263
Kuşadası 2 01:08:52 8885
Eğirdir 18 02:35:15 9063
Alanya 3 01:08:10 8871
SERHAT CIHAN - ID: 972 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 35 02:36:49 8416
Kuşadası 15 01:20:36 8533
Eğirdir 33 02:49:24 8639
Didim 20 01:17:02 8704
Alanya 26 01:21:31 8470
SERHAT OZVAN - ID: 1202 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 45 02:47:14 8103
Kuşadası 23 01:27:38 8322
Avlu Balıkesir 15 01:23:01 8623
SERHAT USLU - ID: 975 HIRASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Eğirdir 12 02:30:35 9203
Didim 8 01:11:35 8868
SERKAN AKSEL - ID: 976 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 25 02:26:21 8730
Kuşadası 13 01:19:57 8553
Eğirdir 28 02:46:02 8740
Didim 24 01:20:00 8615
SERKAN CANKURT - ID: 977 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 55 01:33:11
SEVKET GULMEZ - ID: 985 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 14 01:13:44
SEYRAN GUNES - ID: 992 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:11:53
SIEGFRIED VOGT - ID: 995 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 01:25:17 8393
SONER CAN SEZGUN - ID: 1004 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 32 01:19:04
SONER ORAL KASIM - ID: 1205 ANTALYASPOR YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
SONUC AKDEMIR - ID: 1006 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 16 01:21:28 8507
Eğirdir 32 02:49:00 8651
TAHSIN OZGUR - ID: 1021 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 1 01:03:52 9000
TALAT DEMIREL - ID: 1234 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 38 02:38:17 8372
TURKER KARPUZOGLU - ID: 1048 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 54 01:33:03
UFUK TURKOGLU - ID: 1055 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 12 01:21:02 8682
Balkan Sampiyonasi 33 01:19:15
UGUR ENGIN - ID: 1057 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 30 02:29:55 8623
Balkan Sampiyonasi 35 01:19:44
Didim 29 01:24:30 8480
UYGAR SIRIN - ID: 1073 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 37 01:20:03
VOLKAN ARSLAN - ID: 1079 ANKYRA SK YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:14:24 8719
Avlu Balıkesir 5 01:12:39 8934
Didim 19 01:16:17 8727
Alanya 7 01:11:08 8782
VOLKAN BOZKURT - ID: 1080 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Alanya 10 01:11:59 8756
VOLKAN CETINTIRNAK - ID: 1082 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 2 01:07:45
YAHYA TUFEKCI - ID: 1103 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 39 01:21:42
Eğirdir 36 02:58:32 8365
YASIN KAZAKLI - ID: 1108 FERDI YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 16 01:14:03
ZEKI MERT GUN - ID: 1134 NAZILLI BISIKLET, TRIATLON VE DOGA SPORLARI KULUBU YAS GRUBU - ERKEKLER - 35 - 39 Race
Pos Finish Score
Kuşadası 20 01:24:54 8404
Didim 31 01:28:35 8358
ZULFU KARABULUT - ID: 1144 ANTALYA TRIATLON SPOR ELIT - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 2 02:04:52
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 2 02:02:54 9433
Kuşadası 4 01:05:54 8830
Avlu Balıkesir 4 01:06:40 8922
Alanya 5 01:03:41 8900