M3 - KIZLAR - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ALISAR KRIMESH - ID: 1208 FERDI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
ASYA AKSAKAL - ID: 106 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
AYCAN KOSAR - ID: 118 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:40:29 8833
Eğirdir 9 00:37:49 8854
Didim 6 00:41:24 8883
BERRA PAMUK - ID: 184 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:38:31 8892
Eğirdir 8 00:37:34 8861
Didim 5 00:39:55 8927
BERRA YAVUZ - ID: 185 MAVI KARGA SPOR KULUBU M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 00:40:37 8829
Eğirdir 9 00:38:55 8821
Didim 13 00:42:43 8843
CEMRE CIVELEK - ID: 1187 BASARAN ZUCCACIYE GENCLIK VE SPOR KULUBU M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:39:23 8866
CEYDA AKTURK - ID: 258 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 00:41:02 8816
Eğirdir 8 00:36:24 8896
Didim 10 00:41:35 8877
CEYLIN LARA GUNAYDIN - ID: 260 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 9 00:43:21 8824
DAMLA OZCAN - ID: 278 BURSA MODERN PENTATLON M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Didim 19 00:50:05 8622
DERIN DENIZ TAKSI - ID: 302 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 13 00:41:04 8756
DIDEM OZGE MIZRAK - ID: 307 ITU GVO M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 00:14:31
Eğirdir 12 00:40:58 8759
ELA KOSEOGLU - ID: 381 BURSA MODERN PENTATLON M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 15 00:57:50 8390
ELIF CEREN GUNES - ID: 384 BURSA MODERN PENTATLON M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Didim 22 00:52:30 8550
ELIF GUNCAN - ID: 388 CELPA SPOR KULUBU M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:37:43 8916
Avlu Balıkesir 1 00:17:37
Eğirdir 4 00:35:15 8931
Didim 2 00:37:52 8989
ELIF VARLI - ID: 398 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:36:35 8950
Eğirdir 3 00:33:55 8971
Didim 5 00:39:15 8947
ELIF YILDIRIM - ID: 399 FERDI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 2 00:27:49
ELIZ HEPHIZ - ID: 402 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
ESMA LAL ATLI - ID: 478 KUSADASI BELEDIYESPOR M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 14 00:51:16 8587
EVLA DUNDAR - ID: 1218 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 00:43:35 8740
FEYZAN HILAL ARSLAN - ID: 500 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:41:31 8802
Eğirdir 7 00:37:18 8869
HALIME SAVRAN - ID: 556 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:39:08 8873
Eğirdir 5 00:35:16 8930
HAVIN DUMAN - ID: 573 ALANYA BELEDIYE SK M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 00:34:55 9000
Eğirdir 1 00:32:59 8999
Didim 1 00:37:30 9000
HELIN ARIKAN - ID: 576 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:36:47 8944
Eğirdir 2 00:33:17 8990
Didim 3 00:38:12 8979
ILKBEN ALMILA SARITAS - ID: 601 ALANYA BELEDIYE SK M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 00:36:09 8963
Eğirdir 1 00:32:57 9000
Didim 1 00:37:30 9000
IRMAK SEREFLIOGLU - ID: 617 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:38:39 8888
Eğirdir 6 00:36:18 8899
Didim 8 00:41:39 8875
ISRA YUKSEL - ID: 629 ITU GVO M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 00:13:32
Didim 24 00:57:54 8388
MUBECCEL SIMAY KILIC - ID: 762 FERDI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
NARIN YAREN CELIK - ID: 795 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 00:39:19 8868
Eğirdir 6 00:36:15 8901
NEHIR KARABULUT - ID: 801 FERDI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
NEHIR SUMER - ID: 802 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 00:44:01 8727
Eğirdir 7 00:36:23 8897
NISA BEGUM YILMAZ - ID: 823 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:37:58 8908
Eğirdir 5 00:35:31 8923
Didim 4 00:39:32 8939
NISA KOLIP - ID: 827 FERDI M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
NISA TUANA OZMAY - ID: 828 FERDI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 00:17:27
NUR USENMEZ - ID: 831 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 00:44:15 8720
Eğirdir 10 00:40:13 8782
Didim 15 00:44:08 8801
OZUMSU AKTAN - ID: 900 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 3 00:34:43 8947
RADNIYEGA ZEYNEB UGURLU - ID: 910 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Didim 10 00:47:08 8711
SELIN GOKSOY - ID: 953 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 00:13:28
SONGUL GULER - ID: 1005 GELIBOLU TRIATLON SPO M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 00:41:52 8791
Balkan Sampiyonasi 2 00:13:46
Eğirdir 11 00:40:43 8767
Didim 12 00:41:43 8873
SUDENUR KENAR - ID: 1013 ITU GVO M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 2 00:13:33
SUDE SENDURAN - ID: 1010 BALIKESIR BUYUKSEHIR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:38:23 8896
Avlu Balıkesir 1 00:18:31
Eğirdir 4 00:34:45 8946
Didim 26 00:40:12 8919
YAGMUR OZKARANLIK - ID: 1101 BURSA YUZME KULUBU M3 - KIZLAR - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 10 00:38:04 8846
Didim 7 00:41:31 8879
YOSUN TUTUM - ID: 1118 GELIBOLU SPOR M3 - KIZLAR - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:36:44 8945
Eğirdir 2 00:33:33 8982