M3 - ERKEKLER - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ABDUSSAMED AFINDI - ID: 13 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 17 00:45:32 8585
Eğirdir 12 00:36:06 8807
Didim 29 00:46:01 8615
ALI BERK DELIBALTA - ID: 48 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:33:18 8952
Eğirdir 9 00:33:05 8897
Didim 6 00:36:09 8911
ANDREY SELIM SACAN - ID: 80 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:33:54 8934
Didim 3 01:18:36 8765
ANDREY YEROFEYEV - ID: 81 ALANYA BELEDIYE SK M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 2 00:30:29 8975
Didim 5 00:35:59 8916
ARDA AKAR - ID: 87 BURSA MODERN PENTATLON M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 15 00:38:07 8746
Didim 17 00:41:40 8746
ARDA ARACI - ID: 88 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:32:18 8982
Avlu Balıkesir 2 00:14:14
Eğirdir 2 00:30:39 8970
Didim 4 00:35:03 8944
ARDA AYDIN - ID: 89 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 15 00:44:11 8625
Balkan Sampiyonasi 7 00:11:59
Eğirdir 8 00:35:07 8836
Didim 20 00:42:08 8732
ARDA BAYRAM - ID: 90 EGE SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 00:36:45 8848
Avlu Balıkesir 2 00:15:09
Balkan Sampiyonasi 3 00:10:40
ARDA ERYILMAZ - ID: 94 KUSADASI BELEDIYESPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 20 00:40:41 8730
Didim 30 00:46:22 8605
ATAHAN CAKIR - ID: 1185 HIRASPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 22 00:44:54 8604
BAHADIR FURKAN OZERKISI - ID: 143 BALIKESIR GENCLIK SPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 16 00:38:13 8804
Avlu Balıkesir 3 00:15:51
Eğirdir 8 00:32:59 8900
Didim 11 00:38:55 8828
BAHRI DAGCI - ID: 147 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 00:32:48 8967
Balkan Sampiyonasi 1 00:09:53
Eğirdir 3 00:31:00 8960
BARIS EGE MIZRAK - ID: 150 KOCAELI GENCLIK HIZME M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 00:15:06
BERGE EGE GENCSOY - ID: 173 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 00:36:00 8871
Eğirdir 12 00:34:36 8852
Didim 14 00:40:15 8788
BURAK SOYLEMEZ - ID: 216 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 00:35:55 8873
Avlu Balıkesir 5 00:17:24
Eğirdir 10 00:33:31 8884
BURAK VATANSEVER - ID: 217 BURSA MODERN PENTATLON M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
DAGHAN TURGA - ID: 275 KARESI SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 8 00:19:23
DEMIR DOGAN - ID: 288 YUZ BIN KOS SK M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 00:38:20 8801
Kuşadası 28 00:52:49 8676
Avlu Balıkesir 7 00:17:52
Eğirdir 13 00:36:09 8805
Didim 22 00:43:03 8704
DEMIR ILGIN KAYA - ID: 289 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 4 00:11:28
DENIZ OZLEYEN - ID: 296 FERDI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 00:43:05 8658
Avlu Balıkesir 9 00:21:46
Eğirdir 19 00:38:50 8725
Didim 28 00:45:37 8627
DOGUKAN BARIS KAZANAN - ID: 321 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 00:37:09 8836
Eğirdir 5 00:31:52 8934
Didim 7 00:36:24 8904
EFIM BALALAESHNIKOV - ID: 362 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 13 00:40:45 8728
Eğirdir 9 00:35:15 8832
EGE CAHAN - ID: 365 BALIKESIR BUYUKSEHIR M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 00:41:15 8713
Avlu Balıkesir 9 00:18:53
Eğirdir 16 00:38:16 8742
EGE ENES OZCETIN - ID: 368 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 18 00:40:16 8682
Didim 27 00:44:06 8673
EGE KARAKUS - ID: 370 ALTAY SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 00:39:01 8780
Eğirdir 6 00:34:24 8858
Didim 18 00:41:53 8739
EGE KIZILELMA - ID: 371 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 00:33:23 8949
Avlu Balıkesir 3 00:15:40
Eğirdir 3 00:31:26 8947
Didim 9 00:36:38 8897
EMIR COSKUNSEVEN - ID: 411 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 15 00:37:51 8815
Eğirdir 16 00:35:42 8819
Didim 24 00:43:56 8678
EMIR ISIL - ID: 412 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:37:16 8833
Eğirdir 4 00:31:31 8944
Didim 8 00:36:25 8903
EMRE GULEN - ID: 426 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
ENES KADIR KESKIN - ID: 439 GELIBOLU TRIATLON SPO M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Didim 19 00:41:59 8736
ENES KAYA - ID: 441 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 00:33:28 8947
Eğirdir 4 00:31:24 8948
Didim 3 00:34:25 8963
ENIS COSKUNSEVEN - ID: 448 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 18 00:38:48 8787
Eğirdir 15 00:35:06 8837
Didim 21 00:42:17 8727
ERAY ONCEL - ID: 452 YUZ BIN KOS SK M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 7 00:18:55
EREN ERTEKIN - ID: 462 FERDI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
FARUK EMRE AYBAR - ID: 489 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 00:39:13 8774
Avlu Balıkesir 8 00:18:44
Eğirdir 14 00:37:25 8767
Didim 26 00:44:06 8673
FETHI EMET - ID: 1153 FERDI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 13 00:37:10 8836
FURKAN TASKIRAN - ID: 509 FERDI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
GOKTURK TONAY - ID: 527 NAZILLI BISIKLET, TRIATLON VE DOGA SPORLARI KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Didim 36 00:54:57 8347
HAMZA EFE LEVENT - ID: 561 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 18 00:46:18 8562
Eğirdir 21 00:43:10 8595
Didim 13 00:45:40 8626
HASAN GULFIDAN - ID: 568 FERDI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 00:37:08 8837
Balkan Sampiyonasi 3 00:11:58
HIZIR DENIZ DEMIRLENG - ID: 581 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 10 00:20:43
Balkan Sampiyonasi 9 00:14:05
HUSEYIN ONAY - ID: 587 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 00:37:49 8816
Eğirdir 14 00:34:58 8841
IBRAHIM TOPRAK ARDIC - ID: 591 ANTALYA TRIATLON SPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 19 00:39:52 8755
Eğirdir 17 00:37:04 8778
IMAN SHAKHRIIARI - ID: 607 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 00:14:13
ISMAIL YIGIT - ID: 628 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 19 00:50:13 8444
Eğirdir 20 00:42:53 8603
Didim 33 00:49:58 8497
KAAN ENGIN - ID: 637 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 00:36:46 8848
Avlu Balıkesir 4 00:16:32
Balkan Sampiyonasi 2 00:10:38
Eğirdir 7 00:32:32 8914
Didim 10 00:38:34 8839
KEREM ERYILMAZ - ID: 657 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 5 00:17:37
Balkan Sampiyonasi 6 00:11:46
Eğirdir 17 00:38:30 8735
KUZEY KIRCA - ID: 671 SAKARYA TURK TELEKOM M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 00:36:49 8846
Eğirdir 11 00:33:54 8873
MEHMET EGE BAKIS - ID: 702 KUSADASI BELEDIYESPOR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 00:35:47 8877
Eğirdir 6 00:32:13 8923
MERTCAN SENGUL - ID: 740 IZMIR MODERN GSIM KUL M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 00:38:49 8786
Eğirdir 7 00:34:47 8846
Didim 15 00:40:49 8771
MERT DERIN - ID: 730 ALSANCAK SU SPORLARI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 00:37:50 8816
Eğirdir 5 00:33:35 8882
Didim 23 00:43:08 8702
MERT ERTAN CESUR - ID: 732 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 00:39:08 8777
Avlu Balıkesir 6 00:17:45
Balkan Sampiyonasi 8 00:12:16
Eğirdir 11 00:35:50 8815
Didim 16 00:41:34 8749
MERT SEZGIN - ID: 736 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 14 00:24:09
Didim 34 00:51:15 8458
METEHAN ATAS - ID: 748 FERDI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
METIN PASA YILMAZ - ID: 752 DEMIR ADIMLAR SPOR KU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 00:38:19 8801
Avlu Balıkesir 4 00:16:48
Eğirdir 10 00:35:37 8821
Didim 25 00:43:59 8676
MUSTAFA JAMAK - ID: 785 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 2 00:10:33
ORHAN EFE SADI - ID: 877 FERDI M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 00:16:05
TAHA EREN COSGUN - ID: 1020 CELPA SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 00:31:42 9000
Avlu Balıkesir 1 00:13:58
Eğirdir 1 00:29:40 9000
Didim 1 00:33:12 9000
TURKER KEMAL KIYAK - ID: 1049 CELPA SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 00:32:38 8972
Avlu Balıkesir 1 00:14:06
Balkan Sampiyonasi 1 00:09:53
Eğirdir 1 00:30:15 8982
Didim 2 00:34:12 8970
UMUT GOKDUMAN - ID: 1067 FETHIYE BISIKLET VE DOGA SPORLARI KULUBU M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 18 00:37:06 8777
VOLOBYMYR IHNATOV - ID: 1086 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 00:11:30
YAGIZ KURT - ID: 1094 FERDI M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 11 00:19:32
YAMAC OZCELIK - ID: 1104 IZMIR ATLANTIS GENCLIK VE SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 23 00:45:39 8581
Didim 35 00:54:40 8356
YASIN AYDOGDU - ID: 1107 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 21 00:53:54 8334
Avlu Balıkesir 13 00:21:49
Didim 32 00:48:14 8549
YAVUZ DAGLAR - ID: 1109 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 16 00:45:10 8596
Avlu Balıkesir 12 00:21:40
Eğirdir 22 00:46:24 8498
YAVUZ SEBER - ID: 1111 BALIKESIR BUYUKSEHIR M3 - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 17 00:38:25 8798
Avlu Balıkesir 6 00:18:03
Eğirdir 13 00:34:58 8841
Didim 12 00:38:56 8828
YUSUF AKTURK - ID: 1124 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M3 - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 20 00:50:42 8430
Avlu Balıkesir 11 00:20:53
Eğirdir 19 00:40:29 8675
Didim 31 00:48:13 8549