M2 - ERKEKLER - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
AHMET CAN YILMAZ - ID: 22 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:11:45 8958
AHMET HAKAN DEMIR - ID: 29 SAKARYA GENCLIK MERKE M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:29:51 8782
Eğirdir 00:13:57 8892
AHMET SAGIROGLU - ID: 32 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:24 8959
Eğirdir 00:12:33 8934
Didim 00:10:13 8936
AHMET YAVUZ TEKINKAYA - ID: 35 EGE SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:11:34
Balkan Sampiyonasi 00:11:34 8968
Eğirdir 00:11:48 8956
ALI CAGAN - ID: 50 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:14:09
ALI KEMAL CAKMAK - ID: 54 KARESI SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:33 8984
Avlu Balıkesir 00:10:19
Eğirdir 00:10:52 8984
Didim 00:08:26 8989
ALI ORAK - ID: 56 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:10:56 8987
ALKAN INCE - ID: 65 KUSADASI BELEDIYESPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:16:13 8814
Eğirdir 00:16:23 8819
Didim 00:13:19 8843
ALPER YAGIZ USTA - ID: 75 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
ANIL SAYIT - ID: 83 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:29 8986
Avlu Balıkesir 00:10:16
Eğirdir 00:10:42 8989
Didim 00:08:36 8984
ARDA BUGRA YUCE - ID: 91 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:13:26
Balkan Sampiyonasi 00:13:37 8906
Eğirdir 00:15:26 8847
ARIF EGE TURGUT - ID: 1213 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:15:41 8830
Kuşadası
AYTUG DOKUYUCU - ID: 142 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:34 8984
Avlu Balıkesir 00:10:46
Didim 00:08:05 9000
BARKIN SONGUR - ID: 1209 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası
BATU ERDINC - ID: 160 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:47 8977
Kuşadası 00:25:08 8924
Eğirdir 00:11:19 8971
BATURALP KALE - ID: 162 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:46 8918
Balkan Sampiyonasi 00:12:39 8935
Eğirdir 00:13:28 8906
BEDIRHAN EFE ALTINDIS - ID: 164 BALIKESIR BUYUKSEHIR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:25:56 8900
Avlu Balıkesir 00:11:48
Eğirdir 00:12:01 8950
BERAT KOLIP - ID: 169 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:17:30 8790
BERKAY GUNEY - ID: 178 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:13:04 8909
Kuşadası 00:26:26 8885
Avlu Balıkesir 00:12:45
Eğirdir 00:12:39 8931
BERK EFE ATAMER - ID: 176 BEYLIKDUZU TRIATLON M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:09 8936
Avlu Balıkesir 00:11:40
Balkan Sampiyonasi 00:10:58 8986
Eğirdir 00:11:52 8954
Didim 00:09:14 8965
BERK EGE CEYLAN - ID: 177 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:27:31 8852
Avlu Balıkesir 00:13:45
Eğirdir 00:14:52 8864
BILGEHAN UZUNURGANCI - ID: 191 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:17:03 8799
BORA AKCOR - ID: 196 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:13:46 8829
BORA KAYA - ID: 197 KUSADASI BELEDIYESPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:13:00 8911
Kuşadası 00:26:56 8870
Eğirdir 00:13:41 8900
Didim 00:10:55 8915
BORA SUHA CEM - ID: 200 MAVI KARGA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:54 8914
Eğirdir 00:13:24 8908
Didim 00:11:34 8895
CAGLAR SEREFLIOGLU - ID: 229 IZMIR MODERN GSIM KUL M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:46 8978
Kuşadası
Eğirdir 00:11:14 8973
Didim 00:08:39 8983
CAN BAKIRSOY - ID: 234 MAVI KARGA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:39 8951
Kuşadası 00:27:57 8839
Eğirdir 00:12:10 8945
Didim 00:09:18 8963
CINAR SEREFLIOGLU - ID: 268 IZMIR MODERN GSIM KUL M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:41 8980
Kuşadası 00:24:25 8945
Eğirdir 00:11:01 8980
Didim 00:08:25 8990
DAGHAN DENIZ ALP - ID: 274 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:11:05 8910
DENIZHAN BILGILI - ID: 300 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:12:09 8878
DIKHIA GONCHAROV - ID: 308 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:02 9000
Kuşadası 00:22:41 8997
Eğirdir 00:10:24 8998
Didim 00:08:16 8994
DOGAC DURAN - ID: 318 ALSANCAK SU SPORLARI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:11:55 8885
DORUK ADA CETIN - ID: 323 ALSANCAK SU SPORLARI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:13:46 8888
Kuşadası
Balkan Sampiyonasi 00:13:08 8921
Eğirdir 00:13:25 8908
Didim 00:11:48 8888
DORUKALP AZIZOGLU - ID: 328 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:55 8943
Didim 00:09:07 8969
DORUK SUER - ID: 325 YUZ BIN KOS SK M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:13:39 8891
Kuşadası 00:41:02 8447
Avlu Balıkesir 00:13:07
Eğirdir 00:13:52 8894
Didim 00:11:37 8894
DORUK TOPALOGLU - ID: 327 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:04 8999
Avlu Balıkesir 00:10:01
Eğirdir 00:10:29 8996
Didim 00:08:12 8996
EFE TATLIAGAC - ID: 359 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:13:16 8917
EGE ARIF KARALAR - ID: 363 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:43 8919
Kuşadası 00:26:47 8874
Avlu Balıkesir 00:14:00
Eğirdir 00:13:19 8911
Didim 00:11:39 8893
EGE CALISKANER - ID: 366 ALSANCAK SU SPORLARI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:11:50 8887
EGE DEMIR DEMIRTAS - ID: 367 ALSANCAK SU SPORLARI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:15:33 8834
Balkan Sampiyonasi 00:15:56 8837
Eğirdir 00:17:01 8800
Didim 00:13:25 8840
EMIR ACIKGOZ - ID: 406 ALSANCAK SU SPORLARI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:10:57 8914
EMIR AYDEMIR - ID: 408 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:10 8936
Kuşadası 00:25:56 8900
Avlu Balıkesir 00:12:26
Balkan Sampiyonasi 00:11:46 8962
Eğirdir 00:12:35 8933
Didim 00:10:43 8921
EMRE ARICAN - ID: 422 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:08:32 8986
EMRE OZSOY - ID: 429 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:11:45
Balkan Sampiyonasi 00:11:22 8974
Eğirdir 00:12:36 8932
EREN ERYILMAZ - ID: 463 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2)
Avlu Balıkesir 00:09:09
Balkan Sampiyonasi 00:09:51 8925
Eğirdir 00:09:53 8910
HAMDI ATAY ACAR - ID: 558 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:13:36 8907
HUSEYIN BERK DEMIR - ID: 583 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:13:22 8900
Didim 00:12:47 8859
HUSEYIN KARA - ID: 586 ALANYA BELEDIYE SK M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası
Eğirdir 00:14:37 8872
ISHAK TEKELI - ID: 619 EGE SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:14:22
Balkan Sampiyonasi 00:13:56 8897
Eğirdir 00:15:18 8851
Didim 00:12:17 8874
KAAN UYGUN - ID: 641 KUSADASI BELEDIYESPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:13:21 8900
Eğirdir 00:13:18 8911
KAGAN SERVAN TANIS - ID: 644 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:13:15
Balkan Sampiyonasi 00:12:10 8950
Eğirdir 00:13:57 8892
KIVANC OREN - ID: 661 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:36 8953
Avlu Balıkesir 00:11:58
Didim 00:10:32 8926
MEHMET AYDIN - ID: 696 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:24 8989
Kuşadası 00:22:36 9000
Avlu Balıkesir 00:10:12
Eğirdir 00:10:21 9000
Didim 00:08:05 9000
MEHMET KAGAN ILHAN - ID: 707 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:11:43
Eğirdir 00:12:25 8938
Didim 00:10:50 8917
MERTCAN KOSAR - ID: 739 ALSANCAK SU SPORLARI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:26 8958
Kuşadası 00:24:07 8954
Balkan Sampiyonasi 00:10:30 9000
Eğirdir 00:11:20 8970
Didim 00:09:09 8968
MERT CEYLAN - ID: 728 KARESI SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:15 8963
Avlu Balıkesir 00:11:51
Eğirdir 00:12:00 8950
Didim 00:09:25 8960
MERT OZGILLER - ID: 735 MAVI KARGA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:14:07 8877
Kuşadası 00:35:17 8619
Eğirdir 00:14:54 8863
Didim 00:13:43 8831
METE TARIK YILDIRIM - ID: 747 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:12:26
Eğirdir 00:13:09 8916
MIRAC AYDIN - ID: 759 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:11:42
Didim 00:10:15 8935
MUHAMMED EFE GEZER - ID: 765 SAKARYA GENCLIK MERKE M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:30:12 8772
Eğirdir 00:14:37 8872
MUHAMMED EMIR TOMAK - ID: 766 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:16:57
Balkan Sampiyonasi 00:12:08 8951
MUSTAFA KEREM MERSIN - ID: 786 GOZTEPE SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:12:05 8880
MUSTAFA YIGIT UNAL - ID: 790 CELPA SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:10:19 8933
NIHAT ARGUN YUCEL - ID: 814 ALSANCAK SU SPORLARI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası
Balkan Sampiyonasi 00:11:36 8967
Eğirdir 00:12:42 8929
Didim 00:10:55 8915
NURI EGE BAYRAKTAR - ID: 834 IZMIR MODERN GSIM KUL M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:22 8930
Kuşadası 00:25:12 8922
Eğirdir 00:12:35 8933
Didim 00:11:15 8905
OGAN DORUK - ID: 837 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:43 8949
Kuşadası 00:27:06 8865
Eğirdir 00:12:14 8943
OMER ARAS ODEN - ID: 852 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:13:09 8906
Kuşadası 00:29:35 8790
Avlu Balıkesir 00:13:12
Eğirdir 00:13:23 8909
Didim 00:11:39 8893
OMERHAN KORKMAZ - ID: 859 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2)
Kuşadası 00:25:02 8927
Avlu Balıkesir 00:11:23
Balkan Sampiyonasi 00:11:02 8984
Eğirdir 00:11:53 8954
Didim 00:10:57 8914
PAMIRHAN KOKSAL - ID: 901 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:13:21 8910
SARP TUGRA KARAALI - ID: 936 IZMIR MODERN GSIM KUL M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:28 8957
Kuşadası 00:24:31 8942
Eğirdir 00:11:48 8956
Didim 00:09:06 8969
TUNAHAN CELIK - ID: 1043 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:51 8915
Eğirdir 00:12:47 8927
TUNAHAN SAHIN - ID: 1044 EGE SPOR KULUBU M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:29:08 8804
Balkan Sampiyonasi 00:11:35 8967
Eğirdir 00:12:45 8928
Didim 00:10:56 8914
TURKER BAHAR - ID: 1046 BURSA MODERN PENTATLON M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası
Didim 00:08:24 8990
UZAY TENLI - ID: 1074 IZMIR MODERN GSIM KUL M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:06 8968
Kuşadası 00:24:48 8934
Eğirdir 00:10:44 8988
Didim 00:08:20 8992
YAGIZ CINAR - ID: 1091 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:12:53 8914
Balkan Sampiyonasi 00:11:58 8956
Eğirdir 00:12:43 8929
Didim 00:11:02 8911
YAMAN ANLASAN - ID: 1105 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:11:48 8947
Kuşadası
Avlu Balıkesir 00:11:28
Balkan Sampiyonasi 00:10:45 8992
YAVUZALP GULYURDU - ID: 1114 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:14:19 8885
YUSUF KUSCU - ID: 1127 FERDI M2 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:12:09 8946