M1 - KIZLAR - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ALIS MUFTUOGLU - ID: 64 BURSA MODERN PENTATLON M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:07:02 8950
ASRIN SEN - ID: 105 GELIBOLU TRIATLON SPO M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:23 8943
Kuşadası
Balkan Sampiyonasi 00:09:12 8954
Didim 00:06:43 8960
ASYA SARIKAYA - ID: 108 ITU GVO M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:09:41 8871
AYCA KIRANOGLU - ID: 117 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:09:35 8942
AYLA KANTAROGLU - ID: 126 IZGEM M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:12:20 8841
Didim 00:08:55 8894
AYSE SERRA IBIS - ID: 130 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:07:31 8936
AYSE SIMAY SAHAN - ID: 131 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:12 8979
Avlu Balıkesir 00:07:28
Eğirdir 00:08:08 8967
BEREN PIR - ID: 171 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:07:17 8943
CEMRE YALCIN - ID: 248 ITU GVO M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:09:54 8933
Eğirdir 00:09:56 8913
Didim 00:06:57 8953
CEYLIN ZUMRA YILMAZ - ID: 261 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:41 8951
DEFNE KALKMAZ - ID: 280 ITU GVO M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:09:48 8936
Didim 00:07:13 8945
DEFNE KUMBULOGLU - ID: 281 ITU GVO M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:09:29 8877
DEFNE SARIOZ - ID: 283 ALSANCAK SU SPORLARI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:51 8959
Kuşadası 00:19:23 8974
Balkan Sampiyonasi 00:08:27 8976
Eğirdir 00:08:15 8964
Didim 00:06:32 8965
DENIZ INAL - ID: 294 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:12:32 8854
DILARA SERBEST - ID: 311 GELIBOLU TRIATLON SPO M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:46 8962
Kuşadası 00:20:01 8955
Balkan Sampiyonasi 00:08:23 8978
Eğirdir 00:08:45 8949
DURU KUMBULOGLU - ID: 332 ITU GVO M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:07:02 8950
DURU SONMEZ - ID: 333 BURSA MODERN PENTATLON M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:09:18
EBRAR DONMEZ - ID: 336 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:11 8949
Kuşadası 14 01:20:13 8545
Kuşadası
Didim 00:07:00 8951
ECE OZKAN - ID: 342 ALSANCAK SU SPORLARI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:21 8974
Kuşadası 00:18:32 9000
Balkan Sampiyonasi 00:07:47 8996
Eğirdir 00:07:53 8975
Didim 00:05:58 8982
ECRIN ADA ONAY - ID: 346 KARESI SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:30 9000
Avlu Balıkesir 00:06:42
Eğirdir 00:07:03 9000
Didim 00:05:23 9000
ECRIN CINAR - ID: 348 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:32 8999
Avlu Balıkesir 00:06:54
Eğirdir 00:07:09 8997
Didim 00:05:25 8999
ECRIN DEGERLI - ID: 349 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:12:32 8854
ELA TIRE - ID: 382 EGE SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:07:58
Balkan Sampiyonasi 00:08:04 8988
Eğirdir 00:07:58 8972
Didim 00:06:31 8966
ELIF NAZ HOSGOREN - ID: 392 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:09:35 8924
ELIF OZGUR OZEN - ID: 394 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:12:29 8837
GOKCE AKIN - ID: 516 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:07:25 8989
HATICE SEHER IBIS - ID: 572 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:08:15 8914
HILDA NAZ GECEN - ID: 579 ALSANCAK SU SPORLARI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:08 8951
Kuşadası 00:19:59 8956
Balkan Sampiyonasi 00:08:55 8962
Eğirdir 00:09:21 8931
Didim 00:06:49 8957
IPEK AKSARI - ID: 609 ALSANCAK SU SPORLARI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:56 8957
Kuşadası
Balkan Sampiyonasi 00:09:03 8958
Eğirdir 00:09:14 8934
Didim 00:06:34 8964
IREM BINGOL - ID: 612 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:06:45 8959
IREM KUBAT - ID: 616 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:02 8954
Eğirdir 00:08:08 8967
Didim 00:06:35 8964
KARDELEN UZUN - ID: 647 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:09:18
Balkan Sampiyonasi 00:09:04 8958
Eğirdir 00:09:54 8914
KUMSAL SUDE YILMAZ - ID: 667 IZGEM M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:13:25 8809
Didim 00:08:41 8901
LORIN SIRECI - ID: 681 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:09:31 8909
Eğirdir 00:10:01 8911
Didim 00:07:05 8949
MELIS - ID: 721 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:12:59 8840
MEYRA GULER - ID: 753 BURSA MODERN PENTATLON M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:07:15 8944
NEHIR TONGUC - ID: 803 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:06 8982
Avlu Balıkesir 00:07:19
Eğirdir 00:07:39 8982
Didim 00:05:58 8982
NEHIR UYAR - ID: 804 ALSANCAK SU SPORLARI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:04 8953
Kuşadası 00:19:29 8971
Balkan Sampiyonasi 00:08:35 8972
Eğirdir 00:09:34 8924
Didim 00:06:39 8962
NERIS DOGAN - ID: 805 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:07:37 8983
NIL SISMANOGLU - ID: 818 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:22:08 8892
Avlu Balıkesir 00:08:31
Balkan Sampiyonasi 00:09:22 8949
NISA ARAL - ID: 821 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:19 8885
Avlu Balıkesir 00:10:24
Balkan Sampiyonasi 00:09:30 8945
Eğirdir 00:10:50 8886
Didim 00:08:06 8918
NISA ARISAN - ID: 822 EGE SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:23:05 8863
Avlu Balıkesir 00:08:19
Balkan Sampiyonasi 00:08:22 8979
Eğirdir 00:09:04 8939
Didim 00:06:52 8955
NISA CEBECI - ID: 824 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:37 8996
Avlu Balıkesir 00:06:53
Eğirdir 00:07:21 8991
Didim 00:05:36 8993
SEHER KAYA - ID: 944 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:19:04 8984
Eğirdir 00:07:39 8982
Didim 00:06:13 8975
SELIN ERDOGDU - ID: 952 EGE SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:19:36 8968
Avlu Balıkesir 00:07:09
Balkan Sampiyonasi 00:07:40 9000
Eğirdir 00:07:28 8987
Didim 00:05:56 8983
SENA CAKMAK - ID: 960 BURSA MODERN PENTATLON M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:08:19
Didim 00:06:25 8969
SEVVAL AKYILDIZ - ID: 987 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:11:35
Eğirdir 00:15:23 8750
Didim 00:08:27 8908
SIMAY SAHAN - ID: 1000 CELPA SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:06:21 8971
YAGMUR DONMEZ - ID: 1099 BALIKESIR BUYUKSEHIR M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:24 8959
Didim 00:06:28 8967
ZEHRA SARE KIRIS - ID: 1132 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Didim 00:06:33 8965
ZEYNEP DELFIN OZTURK - ID: 1138 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:21:27 8912
Eğirdir 00:10:47 8888
ZEYNEP NAZ KURT - ID: 1139 FERDI M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:09:36 8923
ZEYNEP USTA - ID: 1142 KARESI SPOR KULUBU M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:09 8980
Avlu Balıkesir 00:07:22
Eğirdir 00:08:07 8968
Didim 00:06:35 8964
ZEYNEP YAGMUR DONMEZ - ID: 1143 BALIKESIR BUYUKSEHIR M1 - KIZLAR Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:08:00