M1 - ERKEKLER - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ABDULLAH YILDIRIM - ID: 9 GELIBOLU TRIATLON SPO M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:50 8985
Kuşadası 00:16:22 9000
Balkan Sampiyonasi 00:07:21 9000
Eğirdir 00:07:19 8987
ADA DORUK BAGCI - ID: 14 BATI AKDENIZ MACERA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:37 8871
Kuşadası
Eğirdir 00:10:55 8879
AHMET EGEMEN ZORLU - ID: 25 CELPA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:18 8971
Avlu Balıkesir 00:07:57
Eğirdir 00:08:08 8962
Didim 00:06:05 8973
AHMET EREN TURAN - ID: 26 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:54 8939
ALI ADNAN GEDIZ - ID: 47 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:11:50 8865
ALI YILMAZ - ID: 62 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:09:59 8907
ALP ATLAS ULUSOY - ID: 66 MAVI KARGA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:09 8945
Kuşadası 00:21:10 8856
Eğirdir 00:09:20 8926
Didim 00:06:29 8961
ALP KAYA - ID: 68 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:11:52 8864
ARAS CANBAY - ID: 86 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:11:32 8874
ARDA MERIC - ID: 95 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:35 8949
Didim 00:06:05 8973
ARDA SIMSEK - ID: 96 SAKARYA GENCLIK MERKE GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 00:46:11 8875
Kuşadası 00:19:50 8896
Avlu Balıkesir 13 00:43:17 8885
Eğirdir 14 00:40:57 8908
Didim 11 00:45:46 8913
Alanya 13 01:13:29 8609
ARDA VATANSEVER - ID: 97 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:43 8958
Avlu Balıkesir 00:08:46
Balkan Sampiyonasi 00:08:53 8954
Eğirdir 00:08:30 8951
Didim 00:07:00 8945
ARDA YIGIT AKGUL - ID: 98 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:10:31 8891
ATA GANI BIRBEN - ID: 109 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:06:09 8971
ATILLA AVCU - ID: 113 CELPA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:07:23
Eğirdir 00:07:20 8986
Didim 00:05:28 8991
AYAZ BAGLAM - ID: 115 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:08:50 8955
AYBERK HEKIMOGLU - ID: 116 CELPA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:06:51 8950
AYDIN VATANSEVER - ID: 120 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:10:40 8900
Didim 00:07:14 8938
BASAR ERTEN - ID: 158 EGE SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:10:00 8920
Eğirdir 00:09:21 8926
BORA TETIK - ID: 201 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:10:25
Eğirdir 00:10:22 8895
CAGLAR UCKARDESLER - ID: 230 KUSADASI BELEDIYESPOR M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:24:44 8749
Didim 00:07:08 8941
DOGUKAN CELEBI - ID: 322 IZGEM M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:51 8941
Didim 00:07:06 8942
DORUK RUSEN - ID: 324 BURSA MODERN PENTATLON M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:07:38
DORUK TONGUC - ID: 326 CELPA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:06 8977
Avlu Balıkesir 00:07:22
Eğirdir 00:07:37 8978
Didim 00:05:46 8982
EFE EKEN - ID: 354 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:10:09 8885
Balkan Sampiyonasi 00:11:22 8879
Eğirdir 00:11:01 8876
EFE KOSAN - ID: 355 IZGEM M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:09:44 8914
Didim 00:07:13 8939
EFE OZPAMUK - ID: 358 ALANYA BELEDIYE SK M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:31 8994
Kuşadası 00:17:16 8973
Eğirdir 00:07:20 8986
Didim 00:05:42 8984
EFE TAVUKCUOGLU - ID: 360 YUZ BIN KOS SK M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:44 8988
Kuşadası 00:17:35 8963
Balkan Sampiyonasi 00:07:46 8987
Eğirdir 00:07:15 8989
Didim 00:05:37 8987
EFE YIGIT - ID: 361 EGE SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası
Avlu Balıkesir 00:08:02
Eğirdir 00:07:52 8970
Didim 00:06:28 8961
EGEMEN UGUR TOK - ID: 374 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:17 8941
Kuşadası 00:21:29 8846
Avlu Balıkesir 00:08:57
Didim 00:07:47 8922
EMIR CELIK - ID: 409 BURSA MODERN PENTATLON M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:08:28
EMIR CETIN - ID: 410 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:10:59
EMRE KOSAN - ID: 427 IZGEM M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Didim 00:07:44 8923
EMRE TESER - ID: 434 YUZ BIN KOS SK M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:10:10 8915
Eğirdir 00:09:56 8908
Didim 00:07:18 8936
EMRE YIGIT KAYA - ID: 437 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:09:02 8935
ENES SARP PEKSEN - ID: 443 IZGEM M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:11:30 8861
Didim 00:08:24 8903
EREN ERYILMAZ - ID: 463 BURSA YILDIRIM ILCE MOLLAARAP MAHGUVEN SPOR M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2)
Avlu Balıkesir 00:09:09
Balkan Sampiyonasi 00:09:51 8925
Eğirdir 00:09:53 8910
IBRAHIM CELTIK - ID: 589 DEMIR ADIMLAR SPOR KU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:30 8965
Kuşadası 00:20:33 8874
Avlu Balıkesir 00:07:42
Didim 00:06:08 8971
ILKE ONGUL - ID: 602 IZMIR YUZME TRIATLON GENCLIK VE SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:17 8971
Kuşadası 00:19:37 8902
Eğirdir 00:07:36 8978
Didim 00:05:28 8991
ILKER GERIDONMEZ - ID: 603 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:23:43 8779
Avlu Balıkesir 00:11:20
Eğirdir 00:13:27 8803
KAAN EFE SEVIL - ID: 636 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:07:41 8976
Didim 00:06:00 8975
KAAN KUCUKTAS - ID: 640 CELPA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:15 8959
Didim 00:06:17 8967
KEMAL EFE KARAHAN - ID: 652 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:12 8974
Avlu Balıkesir 00:07:38
Didim 00:06:03 8974
KUZEY SIVILOGLU - ID: 672 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:54 8939
KUZEY TABAN - ID: 673 EGE SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 00:07:22
Balkan Sampiyonasi 00:08:43 8959
Didim 00:06:08 8971
MUHAMMED EREN TURKMEN - ID: 767 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:17 8971
Kuşadası 00:18:56 8923
Avlu Balıkesir 00:08:14
NACI EMIR CETIN - ID: 793 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
OMER ALI USTUNKOL - ID: 851 CELPA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:35 8992
Avlu Balıkesir 00:06:55
Eğirdir 00:07:05 8994
Didim 00:05:25 8993
OMER MAVILER - ID: 856 DEMIR ADIMLAR SPOR KU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:08:26 8937
Kuşadası 00:20:33 8874
Didim 00:06:21 8965
POYRAZ HAKAN SEN - ID: 909 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:09:23 8939
RECEP KAAN DIREKLI - ID: 916 ITU GVO M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 00:11:06 8887
Eğirdir 00:11:14 8869
Didim 00:07:43 8924
SARP BALABAN - ID: 935 MAVI KARGA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:29 8965
Kuşadası 00:25:44 8719
Eğirdir 00:08:58 8937
Didim 00:06:50 8950
THEO METIN HENRI DEMIR - ID: 1028 MAVI KARGA SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:14 8973
Kuşadası
Eğirdir 00:07:55 8969
Didim 00:05:57 8977
TUMER AKSEL - ID: 1041 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:09:22 8909
Kuşadası 00:23:05 8798
Avlu Balıkesir 00:10:11
Balkan Sampiyonasi 00:10:51 8895
Eğirdir 00:11:03 8875
Didim 00:07:10 8940
UMUT CARTAY - ID: 1065 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:08:55 8939
YAGIZ SARIKAYA - ID: 1095 KARESI SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:06:20 9000
Avlu Balıkesir 00:06:43
Eğirdir 00:06:53 9000
Didim 00:05:11 9000
YAVUZ UYUMAZ - ID: 1113 EGE SPOR KULUBU M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 00:23:11 8795
Avlu Balıkesir 00:07:52
Balkan Sampiyonasi 00:09:06 8947
Eğirdir 00:08:39 8947
Didim 00:07:33 8929
YUSUF KAGAN TUFEKCI - ID: 1126 FERDI M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Eğirdir 00:09:19 8927
YUSUF TOLGAHAN GUZ - ID: 1129 GELIBOLU TRIATLON SPO M1 - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Alanya Final (Yaş Grupları Olimpik, M1, M2) 00:07:02 8979
Balkan Sampiyonasi 00:08:28 8966
Didim 00:06:45 8953