GENC - ERKEKLER - Bireysel Sonuçlar

Full Name Team Category Race
ALBERT STRATULAT - ID: 44 FERDI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 8 01:05:14
ARDA DEPE - ID: 93 DEMIR ADIMLAR SPOR KU GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:02:26 8994
Avlu Balıkesir 2 01:02:47 8977
Alanya 1 01:02:05 8951
ARDA SIMSEK - ID: 96 SAKARYA GENCLIK MERKE GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 00:46:11 8875
Kuşadası 00:19:50 8896
Avlu Balıkesir 13 00:43:17 8885
Eğirdir 14 00:40:57 8908
Didim 11 00:45:46 8913
Alanya 13 01:13:29 8609
BARIS CELIK - ID: 149 KOCAELI GENCLIK HIZME GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 18 00:46:56 8775
Eğirdir 11 01:14:05 8564
Didim 8 01:15:18 8562
Alanya 12 01:13:09 8619
BARKIN KAHRAMAN - ID: 155 FERDI GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Didim 14 01:26:25 8228
BARTU OREN - ID: 156 CELPA SPOR KULUBU GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 5 01:05:07 8914
Avlu Balıkesir 3 01:05:00 8910
Balkan Sampiyonasi 1 00:31:16
Eğirdir 2 01:00:00 8987
Didim 3 01:02:06 8958
Alanya 4 01:02:27 8940
BATUHAN CEMAL AKDAS - ID: 161 IZMIR MODERN GSIM KUL GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:06:54 8860
Avlu Balıkesir 4 01:06:09 8876
Eğirdir 5 01:03:57 8868
Didim 3 01:06:26 8828
Alanya 5 01:09:57 8715
BERK BAGRIKARA - ID: 175 ASPAVA SPOR KULUBU GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Didim 8 01:13:18 8622
BOZHIDAR STEFANOV - ID: 203 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
BURCAK OZER - ID: 220 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Avlu Balıkesir 22 00:48:34 8726
Didim 15 00:47:00 8876
Alanya 9 01:10:12 8708
CRISTIAN VIRGIL TRANULEA - ID: 271 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 9 01:05:49
DOGUKAN AYDOGAN - ID: 1177 GELIBOLU TRIATLON SPO GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:16:21 8577
EBUBEKIR KESTANE - ID: 339 SAKARYA GENCLIK MERKE GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 01:16:24 8575
Eğirdir 9 01:08:44 8725
Didim 10 01:13:36 8613
Alanya 9 01:16:51 8508
EFE EGEMEN SEN - ID: 353 IZMIR MODERN GSIM KUL GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 4 01:08:44 8805
Avlu Balıkesir 3 01:05:47 8887
Eğirdir 4 01:03:57 8868
EGEMEN SONMEZ - ID: 373 ISTANBUL TRIATLON SPO GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 01:13:25 8665
Avlu Balıkesir 7 01:16:48 8556
Eğirdir 12 00:40:33 8920
Didim 24 00:49:00 8816
Alanya 13 00:43:38 8875
EMIN AYDOGAN - ID: 404 PAMUKKALE UNI MEN SK GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 01:10:50 8742
Avlu Balıkesir 01:05:48 8886
Eğirdir 12 01:09:41 8696
Didim 7 01:12:53 8634
EMIR ARACI - ID: 407 IZMIR MODERN GSIM KUL GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 3 01:04:16 8939
Avlu Balıkesir 1 01:02:41 8980
Balkan Sampiyonasi 2 00:31:20
Didim 2 01:01:28 8977
Alanya 3 01:02:16 8946
EMIRCAN ARAL - ID: 415 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 01:31:38 8118
Eğirdir 14 01:24:35 8249
Didim 15 01:31:29 8076
EMRE DALGIC - ID: 425 FERDI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 15 01:28:55 8200
Didim 14 01:27:12 8205
EMRE OZTURK - ID: 430 BURSA MODERN PENTATLON GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
ENES KIZILCIK - ID: 442 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Standart 3 02:08:02
Kuşadası 5 01:09:10 8792
Avlu Balıkesir 5 01:07:30 8835
Eğirdir 2 01:03:03 8895
Didim 6 01:10:42 8700
ERICK ROGOZ LORINCZ - ID: 465 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 1 01:01:02
ERTUG SACAK - ID: 473 FERDI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 16 01:21:57 8328
Didim 13 01:26:46 8218
Alanya 12 01:26:47 8210
GEORGE LAVDAS - ID: 513 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 7 01:03:55
GURHAN OZKAN - ID: 540 KUSADASI BELEDIYESPOR GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Kuşadası 13 01:17:56 8529
Avlu Balıkesir 8 01:10:42 8739
Eğirdir 13 01:09:42 8696
Alanya 7 01:14:13 8587
HAKAN TUNC - ID: 548 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 3 01:05:58
Kuşadası 3 00:42:53 8974
Avlu Balıkesir 2 00:39:34 8996
Balkan Sampiyonasi 4 00:31:43
Eğirdir 5 00:38:57 8968
Didim 3 00:43:37 8978
Alanya 6 01:05:00 8864
HARUN ERDEM ARAP - ID: 564 HIRASPOR GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 8 01:11:07 8734
Didim 11 01:20:03 8419
Alanya 10 01:19:47 8420
HASAN AKCAY - ID: 565 EGE SPOR KULUBU GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 14 01:19:57 8469
Avlu Balıkesir 9 01:13:19 8661
Eğirdir 10 01:09:02 8716
Didim 9 01:13:34 8614
Alanya 6 01:11:33 8667
HIKMET ILKER CIFCI - ID: 577 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 13 01:31:51 8112
Eğirdir 10 01:14:01 8566
Didim 47 00:59:23 8505
KAAN GUNER - ID: 639 ALSANCAK SU SPORLARI GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 10 01:21:48 8413
Eğirdir 13 01:16:49 8482
Didim 11 01:18:17 8472
KADIR ENSAR SOGANCI - ID: 642 SAKARYA GENCLIK MERKE GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 01:20:37 8449
Eğirdir 9 01:13:04 8595
Didim 12 01:22:39 8341
Alanya 15 01:19:37 8425
KAYRA ALAN - ID: 649 KUSADASI BELEDIYESPOR GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 11 01:22:58 8378
Avlu Balıkesir 6 01:16:38 8561
Eğirdir 7 01:08:20 8737
Didim 9 01:15:20 8561
Alanya 14 01:15:18 8555
KIVANC SAHINKAYA - ID: 662 IZMIR MODERN GSIM KUL GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 01:02:20 8997
Balkan Sampiyonasi 4 01:02:16
Eğirdir 1 00:59:34 9000
Didim 4 01:02:45 8938
Alanya 1 01:00:28 9000
LOUIS WOODGATE - ID: 682 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 6 01:03:54
MEHMET FATIH DAVRAN - ID: 705 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Yenişehir Triatlonu - Sprint 2 01:03:29
Kuşadası 4 01:05:01 8917
Avlu Balıkesir 2 01:02:44 8978
Balkan Sampiyonasi 2 01:01:25
Didim 1 01:00:42 9000
Alanya 2 01:01:01 8983
MELIH ORKUN ORHAN - ID: 719 SAKARYA TURK TELEKOM GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 6 01:07:15 8769
Didim 7 01:08:46 8758
MERT AHMET USTA - ID: 726 BURSA DOGA YUZME SPOR KULUBU GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Didim 13 01:24:48 8277
MERT OGUZHAN AGIRGUN - ID: 734 ALSANCAK SU SPORLARI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:10:43 8746
Avlu Balıkesir 6 01:09:12 8784
Eğirdir 8 01:07:16 8769
Didim 2 01:05:47 8847
Alanya 4 01:09:42 8723
MUFIT AYDIN - ID: 763 FERDI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 15 01:18:56 8419
MUZAFFER GUR - ID: 792 AKDENIZ TRIATLON SK GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 2 01:03:17 8969
Avlu Balıkesir 4 01:09:02 8789
Eğirdir 4 01:03:26 8884
Alanya 7 01:06:56 8806
NIKOLA MEDAN - ID: 817 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 5 01:03:32
NURICAN YASAR - ID: 835 KUSADASI BELEDIYESPOR GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 12 01:17:55 8530
Avlu Balıkesir 10 01:14:47 8617
Eğirdir 6 01:05:08 8833
Alanya 3 01:08:27 8760
OKTAY ARIKAN - ID: 845 IZMIR MODERN GSIM KUL GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 1 01:02:15 9000
Avlu Balıkesir 1 01:02:01 9000
Eğirdir 1 01:00:46 8964
Didim 1 01:01:58 8962
Alanya 2 01:05:48 8840
OMER CAGAN KIRDI - ID: 853 FERDI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 17 01:23:28 8283
Didim 12 01:26:18 8232
ORCUN DENIZ YILMAZ - ID: 875 FERDI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
OSMAN NURI KANIGUR - ID: 880 ALANYA DOGA SPORLARI KULUBU GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 3 01:03:52 8871
Didim 4 01:06:58 8812
Alanya 8 01:14:26 8581
ROMAS CATALIN - ID: 922 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 3 01:01:45
SAMET BALACICEK - ID: 932 ORTAKCI SPOR KULUBU GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Didim 5 01:06:37 8822
SEFIK OGUZALP DOYURAN - ID: 943 ALANYA BELEDIYE SK GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Kuşadası 9 01:12:20 8697
Avlu Balıkesir 7 01:10:19 8751
Eğirdir 11 01:09:26 8704
SEMIHOZGUR - ID: 959 BURSA MODERN PENTATLON GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
SEMIH OZGUR - ID: 957 BURSA MODERN PENTATLON GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 14 01:17:03 8475
TARIK KUTAY ERDEM - ID: 1024 BALIKESIR KARATAS SPOR KULUBU DERNEGI GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
UFUK ULAS TOKAT - ID: 1056 BURSA MODERN PENTATLON GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 5 01:04:57 8838
Alanya 8 01:07:31 8788
UGURKAN OZISSEVEN - ID: 1062 IZMIR MODERN GSIM KUL GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Eğirdir 12 01:16:26 8494
Alanya 11 01:12:28 8640
UROS IVETIC - ID: 1071 FERDI GENC - ERKEKLER Race
Pos Finish Score
Balkan Sampiyonasi 10 01:09:24
YAGIZ GURTUG - ID: 1092 YUZ BIN KOS SK GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 18 01:23:48 8273
Alanya 11 01:25:57 8235
YUNUS EMRE GECER - ID: 1120 SAKARYA TURK TELEKOM GENC - ERKEKLER - A Race
Pos Finish Score
Eğirdir 7 01:06:12 8801
Didim 5 01:07:09 8806
YUNUS EMRE SERCE - ID: 1121 SAKARYA GENCLIK MERKE GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 7 01:12:59 8678
Avlu Balıkesir 5 01:12:34 8683
Eğirdir 8 01:10:46 8664
Didim 10 01:17:57 8482
Alanya 10 01:11:57 8655
YUNUS EREN KIZILCIK - ID: 1122 BALIKESIR BUYUKSEHIR GENC - ERKEKLER - B Race
Pos Finish Score
Kuşadası 6 01:09:03 8796
Balkan Sampiyonasi 6 00:32:21
Eğirdir 3 01:01:53 8930
Didim 6 01:07:57 8782
Alanya 5 01:04:58 8865